Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így jó, vagy rossz?

Ez így jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, fiú.

Délutánonként néha beülök oszttársaimmal egy sörre a kocsmába, minden 2. hétvégén elmegyek többi ismerőssel egyet inni. Tanulmányi eredményeim azok változóak, szakmai tárgyakból 4-5-ös vagyok, de néhányból bukás lesz. Nem vagyok egy túl bonyolult személyiségű, tudok emberekkel kedves is lenni, de ha kell, tudok ütni is. Rengeteget mondják, hogy proli vagyok, mert szórakozással töltöm az időmet ahelyett, hogy naphosszat görnyednék a könyveim felett, és olyat tanulnék, ami a legkevésbé sem érdekel. Szívesebben járok el dolgozni (ez kétkezi munkát jelent, pl bontás,

beton elemek kiöntése, raktárban pakolászás stb) mintsem bejárni órákra. Nem mondanám magam túl okosnak,

de ha érdekel valami, akkor arról próbálok minél többet megtudni (ilyen a prg. nyelvek, vagy valami tudományos dolog).


Ez így átlagosnak mondható, vagy tényleg az a "proli hülyegyerek" dolog?


2016. márc. 23. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A proli hülye gyerek fejében meg sem fogalmazódik a kérdés, hogy ő most milyen személyiség.

Ne aggódj, tök átlagos vagy.

2016. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bírod, és szereted a kétkezű munkát, és azzal szeretnéd leélni az életed, nagyon nem kell jól tanulnod.. :) Ne bukj nagyon meg, ennyi :D
2016. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!