Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit javasoltok, mit csináljak?

Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel az utóbbi két hétben elég sok időt töltök együtt.Napi 50-100 sms-t is váltunk és minden nap találkozunk társaságban.Van,hogy valami gyenge indokkal kettesben is kimegyünk és beszélgetünk,jól érezzük magunkat egymás társaságában.Van benne valami ami nagyon megfogott és szarul esik kimondani,de beleszerettem.A gond ott kezdődik,hogy együtt van egy sráccal aki nagyon parasztul viselkedik vele és már hetek óta csak veszekednek(4 éves kapcsolat).Múltkor egy buli után amikor váltunk el csókolóztunk.Nem én voltam a kezdeményező,hanem Ő.Lehet esélyem nála?Töltsek továbbra is minél több időt vele amíg elhidegül a bunkó barátjától?Mit tennétek a helyemben?
2016. márc. 25. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány személyisége olyan, hogy belefér egy csókolózás más pasival akkor is, ha barátja van. Mondjuk óvatos lennék egy ilyen lánnyal, mert erre te is számíthatsz idő múltával. Neki kell lépnie, mert te már leadtad a jeleket, hogy fogadóképes lennél.Ez is az az eset, amire azt mondják, az idő megoldja. Légy kedves vele, esetleg óvatosan puhatolózz, hogy mennyire tartós, stabil a párkapcsolata? El tudná-e majd veled képzelni, ha úgy alakulnának a dolgai, ha szabad lesz. Aztán meglátod, mit válaszol. De ne légy mulya sem, hogy elfogadod a csókolózását,holott tisztában vagy vele, hogy barátja van!
2016. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, ezt nem illik, ugynais barátja van! Beszélj vele erről. Te, vagy ő. Sajnos ez így működik. De neki kell döntenie. Én a helyedben szarul érezném magam, mert belegondolnék abba, hogy nem akarom, hogy az én barátnőm ezt tegye velem. Érted? Bocsi, nincs sok időm fogalmazni. Szóval üljetek le, beszéljétek meg! Mondd el neki, hogy te beleszerettél és szeretnéd tudni, hogy ő, hogy viszonyul hozzád. És, ha ő is inkább téged választ, akkor pedig először szakítson a jelenlegi partnerével és majd utána leszel te. Mert ez azért eléggé gonosz, hogy még nem szakítottak, de ti már tulajdonképpen jártok. Azért remélem érzed te is a hibát. Szerintem nem lehet itt gond, lehet, hogy te is szimpatikus vagy neki. :) Sok sikert és kitartást! :)
2016. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!