Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lánytestvérek közül általába...

A lánytestvérek közül általában a fiatalabb szebb?

Figyelt kérdés

Lánytestvérek alatt az ikreket ne számítsuk.

Én úgy tapasztalom, még külföldi ismerősöknél is, hogy ha minden lány ismerősömet nézem, akinek testvére van, döntő többségben a fiatalabb szebb. (többé-kevésbé)


Ha belegondoltok: Ti is így tapasztaljátok?


A kérdésem nem az, hogy miért, hanem hogy így tapasztaljátok-e.



2016. márc. 25. 16:10
1 2
 1/19 Nyugodt Teknos ***** válasza:
14%
Majd a szihológus megmondja
2016. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem. Sőt, errefelé a legtöbb esetben, ismerőseim körében nem így van :)
2016. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltétlenül,de nálunk így van. Bár mi számít szépnek?


Nekem jó alakom van,szép hosszú a hajam,nagy mellem van,seggem kicsi és arcra nem vagyok szép!


Húgomnak nagyon szép az arca,szép a szája,szeme jó kisugárzása van,viszont alakja nem jó. Konkrétan csak mellbimbója van,semmi melle,mint egy 10 évesnek. Nagy popó, nagy combok. Hasából sikerült leadnia.Olyan körte forma húgom.

Mondjuk jól öltözködik így pl,hogy kicsi a melle az nem látszik annyira,illetve olyan pólókat hord amik jó rész hosszítottak,de bők, igazából mostanában ez a divat szóval így jó. Amúgy van barátja. Nekem meg nincs :D

2016. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megfigyeltem már, hogy a húg a szebb, sok esetben így van.

Kerozin, hugacsaka szám jutott most eszembe. :D

2016. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is nem rég vettem ezt észre, mintha mostanában jobban figyelném az embereket.

Lehet azért van így, mert mondjuk a második gyerek már nem örökli olyan erősen a szülők vagy valamelyik rokon génjeit. Például ha az egyik szülőnek nagyobb az orra vagy kiáll a füle, akkor szerintem az első gyereknek nagyobb eséllyel lesz olyan, mint a másodiknak. Egyébként én ezt fiúknál is megállapítottam. Van 2 fiú unokatesóm, igaz még csak 7 és 9 évesek, de már most látszik, hogy a fiatalabb mennyivel jobb adottságokat örökölt.

Nekem is van egy húgom, bár azt nem mondanám, hogy szebb lenne, mint én. Talán az arca valamennyivel arányosabb, mert kisebb füleket és orrot örökölt, mint én, de az összképet nézve szerintem nem néz ki jobban nálam. Max.neki jobb alakja van, mert heti 2-szer jár tánc edzésre, de amúgy én is vékony vagyok.

Amúgy ez ízlések és pofonok, hogy kinek melyikünk tetszene jobban, mert egyáltalán nem hasonlítunk egymásra. Nekem világosbarna hajam és kék szemem van, neki pedig sötétebb haja és barna szeme. Azonkívűl ő még szemüveges is és a bőre is kicsit sötétebb. Szerintem nálunk az egyéni vélemények döntenek és nem lehetne egyöntetűen megmondani, hogy melyikünk szebb.

2016. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéreim 5-en vannak testvérek, öt lány. A legfiatalabb a legszebb :)
2016. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálam szebb a húgom, szoktam is azzal szívatni, hogy ő a szép, én meg az okos :D bár most már azonos végzettségünk van kb., szóval nem nagyon lehet ezzel.
2016. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nővérem és két hugim. Mindegyik nagyon szép, mások szerint is. A legszebb a nővérem, ráadásul ő a legjobb tanuló is. A másik kettő viszont könnyebben barátkozik. Én nem számítok, fiú vagyok :D
2016. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Van rá példa nyilván, de ugyanannyi eséllyel lehet fordítva is, a szépség amúgy is relatív, mások összehasonlítgatása meg amúgy is unintelligens dolog.


#5

A genetika nem így működik :D

2016. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Én tudok olyat, ahol nem. :)
2016. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!