Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lánytestvérek közül általába...

A lánytestvérek közül általában a fiatalabb szebb?

Figyelt kérdés

Lánytestvérek alatt az ikreket ne számítsuk.

Én úgy tapasztalom, még külföldi ismerősöknél is, hogy ha minden lány ismerősömet nézem, akinek testvére van, döntő többségben a fiatalabb szebb. (többé-kevésbé)


Ha belegondoltok: Ti is így tapasztaljátok?


A kérdésem nem az, hogy miért, hanem hogy így tapasztaljátok-e.



2016. márc. 25. 16:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugye?Mi hárman vagyunk lányok,én középső vagyok .A húgom egyszerűen tökéletes.Rihadt jo alakja van szép arca ..mibdene szép.Anya meg mindig azt mondja hogy ő a legszebb😒
2016. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van :D De tudok olyat ahol az idősebb a szebb. Nem tűnt fel, hogy ez ennyire szokás lenne, hogy a fiatalabb a szebb.
2016. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nálunk nem így van a nővérem szép én csúnya
2016. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a középső lány a legszebb.
2016. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hát én nem így tapasztaltam.

bár nem is tudok tudok tömérdek mennyiségű példát mondani, de azért itt van pár:

1. a nővérnek szép, kerek idomai vannak, sötétszőke haja, gyönyörű zöld szeme, szép arca. és bár a húgát le se tudná tagadni, a húgnak valahogy nem áll jól ez az arc, a hajának fura a formája, unalmas sötét barna, a szeme is barna, szemüveges, kevésbé szép az alakja, feneke semmi. ha kettőjüket egymás mellé állítod, a nővér határozottan szebb


2. a nővérnek szép, kellemes arca van, mosolygós, normális alakja, míg a húgnak kissé ellenszenves, nagyképű az egész tekintete, semmi alakja, csontsovány (bár az ő korában erre is mennek a pasik)


3. itt mind a kettőjük szép, karekteres arcú a maguk módján, de hasonlítanak is, mégis a nővér számottevően jobban megmarad az ember emlékezetében, az arca nagyon szép, bár eléggé husis az alakja, a haja gyönyörű, a fiúk szeretik. igaz a húga még kicsi, de az alakja már sokkal jobb...


4. itt is egészen hasonlítanak, de a nővérnek nem csak az alakja jobb, az arca is, míg a húg kicsit gebécske


stb. többel nem untatlak :D

2016. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 év különbség van, én mindig szebbnek látom a húgomat, közben meg az összes rokon azzal jön, hogy: azta, pont úgy néz ki mint én ennyi idősen! Szóval nem tudom, ő meg mindig azzal jön, hogy nekem mennyivel szebb ezem meg azom. :D
2016. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nalam sokkal szebb a tesom.. eddig mindenki megmondta (csaladon kivul) es en ugy vagyok vele h LEGYEN SZEBB.. LEGYEN JO AZ ALAKJA meg minden.. jarjon mini szoknyaba nyaron es kivagott felsobe

NEM ENGEM FOGNAK megtoszni😌👌🤣

2022. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 de egy primitív barom vagy...
2022. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hát nem minden esetben..

Két unokahugom közt sajnos a kissebbik tiszta anyja így nem túl szép,a viselkedése is elfogadhatatlan mert mindenkit úgy baszogat hogy nem jön rá a saját hibáira plusz elkényesztetett

márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!