Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon-nagyon félek a vezetést...

Nagyon-nagyon félek a vezetéstől. Volt még valaki így, hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, szóval már ideje lenne jogosítványt szereznem, ráadásul vidéken élek, úgyhogy az autó elengedhetetlen a mindennapokhoz.

2016. márc. 26. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz pontosan? Amúgy szerintem ne erőltesd addig, amíg így vagy vele. Majd ha nem parázol akkor mehet.
2016. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Meg kell emberelned magad és beülnöd a kocsiba. Lesz ami lesz, nem számít semmi, most vezetés lesz.

Ha ez megvan, akkor gyakorolni kell. Minél tapasztaltabb vagy, minél többet gyakorolsz, annál kevésbé fogsz miatta stresszelni.

2016. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért félsz tőle? Vezettél már? Vagy csak kívülről? Mikor tanulsz vezetni, az oktató mindig melletted fog ülni, és nem hagyja hogy hülyeséget csinálj, szóval emiatt nem kell félned.
2016. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még hozzá szerencsém, de már a gondolatától is görcsbe rándul a gyomrom. Leginkább attól félek, hogy balesetet okozok.
2016. márc. 26. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Pont így voltam anno. Most pedig már kamiont vezetek nő létemre.Egész addig érzed ezt amíg el nem kezded. Utána úgy elszàll ez az érzés mintha soha nem is lett volna hidd el. Egyébként ki akarja hogy vezess? Mert senkinek sem kötelező ám. Néhány nagyon kivételes esetben előfordúl, hogy valaki nem tud soha megtanúlni vezetni, de ez nagyon nagyon ritka, talàn szàzalèkba ki sem lehet mutatni olyan kevés.Àltalában agyoniskolazott, okos emberekkel fordúl elő. Az pedig hogy attól félsz hogy balesetet okozol... nézd igazából még a legjobbakkal is megtörtènhet. De ha mindenki így állna hozzà, soha senki nem ülne a volán mögé.
2016. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én jóval fiatalabb vagyok nálad, de úgy érzem nekem sem lesz egyhamar jogsim. A legijesztőbb az, hogy egy csomószor azt álmodom, hogy autót vezetek. :D
2016. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek. Én is így vagyok a vezetéssel.
2016. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!