Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel küzdhetném le a félelmem...

Mivel küzdhetném le a félelmem? Valaki volt már hasonló cipőben és hogy esett át rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 14 éves korom óta szőke vagyok,most 21 éves vagyok. Nekem ez a hajszínem,ez az egyéniségem a stílusom védjegye minden. Erre meg egy rossz festés következtében tönkrement és le kellett szivatni a hajam,amitől egy gyapjas-nyúlós hajam lett tehát elhalt.

Más megoldás nincs minthogy eredeti barna hajszín vissza és lenöveszteni az elhalt részeket..

De mióta ezt tudom nem tudok aludni,folyamatosan félek ettől a nagy változástól. Hosszú szőke hajamból lesz nyakig érő rövid barna haj kb :(

13 éves korom óta nem voltam barna,és nagyon félek ettől a változástól annyira szeretem a hajszínemet. Mesterfodrász fogja csinálni nem félek hogy szarul csinálja csak olyan érzésem van mintha elveszteném az egyéniségem és szürke kisegér leszek barna hajjal.

Annyit tudni kell utálom a birkákat és mindig is küzdöttem hogy ne legyek birka,szeretek kitünni a tömegből de nem ízléstelenül.

Így milyen stílusú hajat kéne bevállalnom hogy barna legyen a színe?:/

És akik átestek ekkora radikális változáson hogy élték meg? Nem bánták meg?



2012. nov. 29. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírod egy kis ideig barna hajjal, legközelebb meg olyan fodrásszal festeted be szőkére, aki nem cseszi el. Nem akkora tragédia, én mondjuk nem tudom, mert szerintem az én eredeti hajszínem nagyon szép, a világért be nem festetném. :)
2012. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel nincs más lehetőséged, jobb, ha elfogadod. Szerintem nézd a pozitív oldalát. Időnként különben is jól jön a változás:)
2012. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne akarj mindenképpen kitűnni a tömegből, 'barna rövid hajjal' is lehetsz egyéniség. a nagy akarásnak nyőgés a vége. lehet, hogy jobban fog állni a barna.
2012. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen én is ezzel nyugtatom magam hogy lehet hogy jól fog állni,és kibírom valahogy,de tényleg olyan mintha elveszíteném ezzel önmagam.

De voltam még nagyon régen fél évig fekete hajú,de azt kíméletesen plusz fél év alatt el is tudtunk fodrásszal távolítani azzal nem károsodtam, de a fekete nagyon bután állt úgy néztem ki mint az adams familyből a nő..kb mint egy vámpír.

Ezért félek ha a fekete nem állt jól a barna se fog. Gyerekkori képeimen persze barna vagyok de az nem segít előre,ott gyerek arcom volt:)

Annyira félek mintha fogorvoshoz készülnék..

Pedig ez nem végleges,valaki tanácsolta hogy ha meggyógyul a hajam visszaszőkülhetek. De én félek hogy nem lehet,nem fogja majd be vagy újra tönkremegy..

Ez egy ördögi kör..

2012. nov. 29. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a problémádat! :)


Birkának lenni... nem azt jelenti, mint amire gondolsz.

Hanem: bután menni a tömeggel. Pl.: követni a divatot még akkor is, ha neked nem áll jól -> ezt jelenti.


A barna hajjal nem leszel birka. Ha mégis, akkor már szőkén is az voltál.


Az egyéniség... belülről kéne, hogy fakadjon.


Azt viszont aláírom, hogy a drasztikus változásokat nehéz elfogadni.

2012. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

apám szerint is túl sokat foglalkozok magammal,de igen ez tényleg drasztikus:))

Barna hajjal is lehet valaki egyedi amúgy? Tehát valami olyan haj hogy húha hatás?

2012. nov. 29. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászt, hogy valamilyen kímélő festékkel/színezővel nem tudna-e néhány melírcsíkot belerakni a hajadba. Ez egy barna hajat is nagyon fel tud dobni és talán nem éreznéd magad "szürke kisegérnek" tőle.
2012. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Barna hajjal is lehet valaki egyedi amúgy?"


A nap mondata, komolyan!


Lehet, hogy egyszer eljutunk oda (klónozás, génmanipuláció), de jelenleg még minden ember "egyedi". Nem tömeggyártásban készülünk. Még az egypetéjű ikrek is különböznek.


Komolyan nem láttál még egy szép nőt sem, akinek barna haja volt? 0_0

2012. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

de láttam,csak mindegyiknek szép hosszú haja volt:))

Megeszem a kalapom ha mutattok egy nőt aki rövidebb barna hajjal is szép és nincs agyon retusálva:))

2012. nov. 29. 13:20
 10/14 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam melíron de az szivatással menne akkor ami roncsoló. Barnába nekem a vörös melír tetszik,vagy világosbarna de így is 8-9 ezret fogok fizetni :D
2012. nov. 29. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!