Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőlem teljesen hiányzik az...

Belőlem teljesen hiányzik az empátia, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képes együtt érezni semmilyen helyzetben sem, még akkor sem ha azt mondom: "Együtt érzek veled!". Mindig tudom mit kellene mondanom azokban a helyzetekben amikor együtt kellene éreznem, de egyszerűen ilyenkor én nem érzek semmit, vagy a legrosszabb esetben el kezdek nevetni, mosolyogni. Ha a többi ember sír valami szomorú dolog miatt én nevetek. Ez alól nem kivétel az sem ha valaki meghal.

Nem tehetek róla, ilyen vagyok.

Mit tehetek? Mi a bajom?



2016. márc. 26. 21:30
 1/3 anonim válasza:
gondolom túlestél már jó pár nehéz dolgon,és úgy vagy vele,hogy mindenkinek elmúlik egyszer a fájdalom,hisz veled is így történt..
2016. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, én is ilyen vagyok. A mai világban senki sincsen tekintettel a másikra, nem kell, hogy még te is mindig azt mondd, amit hallani akar a másik, mert az tök felesleges. Légy őszinte, nem kell magyarázkodni.

Ne foglalkozz senkivel, veled sem törődik senki. Én valami ilyesmi elven vagyok mostanság.

2016. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pszicho/szocio danger!!!
2017. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!