Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretőktől kerdeznem h hogy...

Szeretőktől kerdeznem h hogy viselik h masodik helyen vannak? Ferfi nem veluk megy vacsorazni, nem veluk alszik, nem veluk megy nyaralni? Elmenyek, tapasztalatok erdekelnenek.

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen második hely. Mert abba a helyzetbe az övé az első hely. De mindegy , felesleges dobogós helyekre osztani , mert nincs ennek jelentősége. Ott abba a helyzetbe az az első hogy jól érezzék magukat mind ketten. Ez ha meg van akkor már jó.
2016. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
31%
Mint egy ilyesmit még nem tapasztalt férfi kérdezem.. Mi a büdös bánatot vár el bárki is harmadik félként amikor belekontárkodik egy kapcsolatba? Még ha az van hogy pl a férfi hülyített téged, és csak később tudtad meg hogy van valakije.. azt mondom oké.. De ha alapból tudod? Ha te lennél valakivel hogy esne hogy szeretővel lenne? És kezdjük ott hogy szerény véleményem szerint minden, csak nem férfi az, aki egy komoly kapcsolatot elvág egy ilyesmivel..
2016. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Jól van utolsó, nem ez volt a kérdés.


Kérdezőnek: én sosem vágyakoztam ilyenek után, tudtam, hogy mi csak 'arra' kellünk egymásnak... Az ilyen együttalvásokra, összebújásokra, nyaralásokra ott van a feleség.

2016. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól h vki szerető, korántsem biztos,h szerelmes, és minden vágya,h együtt vacsorázzon v nyaraljon a pasival. Persze a szappanoperákban ez a klasszikus felállás, és nyilván a valóságban is sok ilyen eset van. A huszas éveim elején én is voltam szerető, de sose akartam volna komolyabb kapcsolatot az illetővel. Én egy ideje szingli voltam, ő meg nagyon nyomult. Teljesen laza kapcsolat volt, jól éreztük magunkat. Sőt, én néha pont azt éreztem, h ő van rosszabb helyzetben. Én sokat jártam el, buliztam, utazgattam barátokkal, míg neki otthon "kellett" vacsoráznia.

Szóval itt is igaz, ami minden emberi kapcsolatnál; minden eset más és más.

2016. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-es jól kifejtette. Egyrészt van, aki nem szerelmes, csak jól érzi magát.

Másrészt, aki szerelmes, az rosszul, de elviseli. Mivel nincs tartása, így arra a pár órára elfejeti a dolgot, amíg használják.

2016. márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azert ehhez is ket ember kell. Ha nem x novel csalja meg az asszonyt, akkor y-al fogja. Tehat a ferj ugyanolyan hibas.

Koszonom a valaszokat.

Amugy nalam is ugy indult h csak szex, de bar szerelmes nem vagyok, de megis utalom h a felesegevel van, vele barmikor lehet, velem nem. Lehet, ki kene lepnem ebbol minel hamarabb.

2016. márc. 27. 07:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet különben...ha már annyira megmarad benned ez,hogy ide is kérdést írsz ki lehetséges,hogy többet érzel,mint hiszed...Szerintem addig lépj ki ameddig kevésbé vagy ebbe belebonyolodva.Különben én is voltam szerető.A kapcsolat elején nem tudtam,hogy ilyen felállás van...Aztán amikor megtudtam már rég késő volt,beleszerettem az illetőbe.Vegül szakított a párjával és együtt voltunk majdnem 4 évig.(aztán menetközben kiderült,hogy a kutyából nem lesz szalonna..Mellettem is voltak szeretői.)
2016. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy 2 ember kell a dologhoz. A félrelépő és a szerető sem gerinces, egyikükből sem lesz szent a kapcsolatban. Nőkre pedig jellemző, hogy ilyen helyzetben beleszeretnek az illetőben.
2016. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szarul viseltem. Vagyis sehogy, mert szerelmes lettem utana lett szex is. En ezzel befejezettnek nyilvanitottam a sajat kapcsolatom es ezt vartam vilna el a masik feltol is. Ezert amikor en nekem mar nem volt "masik", neki meg ott volt a feleseg, akkor orjitoen nehez lett elviselni.

Legrosszabb az volt, amikor kijelentette miert ne szexelhetne addig a felesegevel, amigy jogilag egyutt vannak? Hiszen neki az jar.

Itt tudtam vege van.

Utolag kiderult nem egyedul voltam szereto se kb. a negyedik voltam a rangsorban csak a legbutabb, aki "szerelmes is volt".

Szallj ki amig nem keso es nem vesz karba x honapod es eved...

2016. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!