Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem rég derült ki számomra,...

Nem rég derült ki számomra, hogy szuperérzékeny vagyok. Van köztetek olyan aki szuperérzékeny? Érdekelnének a személyes tapasztalatok erről.

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én ebben a percben tudtam meg...

Nem ismertem ezt a kifejezést, rákerestem, kitöltöttem egy tesztet, és döbbenetes, hogy mennyire illett rám a meghatározás. Nem tudtam, hogy ennek van ilyen szakszerű megnevezése, azt hittem, ez valami jellemhiba, amin javítanom kell. Viszont ezek után lehet, hogy el kell fogadnom, hogy ilyen típus vagyok, és nem ostorozni magam miatta...

2013. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akár én is írhattam volna amit te írtál mert én is úgy tudtam meg,hogy kitöltöttem egy ilyen tesztet.
2013. nov. 1. 09:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Most derült ki számomra is, hogy kitöltöttem a tesztet, nem hallottam eddig még erről a kifejezésről. Talán ez magyarázza meg, hogy nagyon erősek a megérzéseim és előre tudok olyan dolgokat, amiket a nagy többség nem?
2013. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is most tudtam meg hogy van ilyen, kitöltöttem a tesztet, és én is szuperérzékeny vagyok. Bár eddig is tudtam magamról, hogy ilyen vagyok.
2013. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi? Milyen tesztet töltöttél ki? És ez által jöttél csak rá hogy te szuper vagy milyen érzékeny vagy? Ezt a fogalmat is úgy használják, mint a depressziós vagyokot meg stresszt na mind1 inkább nem írok mást...
2013. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
+ most vagy mindegyik válaszban ott van a szarkazmus vagy csak én vagyok a hülye...
2013. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"+ most vagy mindegyik válaszban ott van a szarkazmus vagy csak én vagyok a hülye..."


Rossz ilyet mondani, de sajna utóbbi az igaz, mert én komolyan írtam a válaszom. XD

2013. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de már régóta tudom. Van sok jó és rossz oldala is.

Jó benne pl. az, hogy a hangulatok, érzelmek széles skáláját tudom megélni, mélyen átérzem mások helyzetét, olyan összefüggésekre leszek figyelmes, amik másnak fel sem tűnnek, művészi hajlamaim vannak...

Rossz, hogy mindent drámaian kezelek, rágörcsölök a dolgokra, hangulatember vagyok és sokat szenvedek.

2013. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző: Mintha engem írtál volna le.
2013. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok, túl érzelmes. Valószínű ezért is nem vagyok sikeres a párkapcsolatok terén.
2013. nov. 2. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!