Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki drogozott mindig drogos...

Aki drogozott mindig drogos marad?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátomról van szó.Volt régebb egy húzósabb korszaka(kb fél év) amikor rossz társaságba került és elég sokat drogoztak(a legtöbb kábítószert kipróbálta már).Jelenleg három éve teljesen tiszta,de néha mondja,hogy beugranak dolgok.Eszébe jutnak szituációk,de nem tudja,hogy mikor történt,ki is volt ott és,hogy egyáltalán megtörtént-e,vagy csak álmodta valamikor.Azt is észre vettem,hogy nem igazán érzi a veszélyt,túl vakmerő.Egy közeli városban voltunk egy buliban,ahol konkrétan senkit nem ismertünk.Egy tag utánam szólt,hogy szívesen elvinne egy körre.A barátomnak mondtam,hogy ne szóljon neki vissza,csak menjünk tovább,de nem tudtam meggyőzni.Visszaszólt valami olyant,hogy "Én is szívesen elvinnélek egy körre,de nem hiszem,hogy élveznéd".Szerencsére nem történt további szóváltás,de mivel nem ismertünk senkit,így elég könnyen bajba kerülhettünk volna(Nem volt ittas).Az ismerősei szerint előtte nem ilyen volt,teljesen megváltozott.Lehet a kábítószer hatása,úgy hogy három éve tiszta?
2016. márc. 30. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerek egy embert aki évek óta tiszt, és évről évre egyre jobban butúl, szinte elképesztő, semmi felelősségérzet, egymás után csinálja a gyerekeket, hogy több segélyt kapjon, semmi nem sámít, csak hogy legyen meg a napi édesség cigi sőr, a többi huszadrangú! Egyszer megkérdeztem tőle hogy teljesen normális embernek gondolja magát? Természetesen igennel felelt... Hát... Kitartás
2016. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen.Lehet van valamilyen nagyon hosszú elvonókúrára,de akkor is nagy az esélye annak,hogy visszaszokik.Először is nem kellett volna belekezdeni(azért adta Isten az eszünket,hogy gondolkodjunk vele),de ha már így sikerült:elvonó,önmegkorlátozás,a család,vagy barátok segítsége stb.Ha ez nincs meg kidob egy csomó pénzt,eldobja az életét.Vagy elkövet egy bűncselekményt és börtönbe kerül.Legrosszabb esetben vége a földi tartózkodásának.
2016. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem netto fasság és szemétség azt sulykolni, hogy aki drogos az az is marad, mert az utolsó reményt és kitartáshoz erőt vesszük el attól, aki megpróbálna változni. Én hosszú évek után abbahagytam a bagót és kipróbáltam előtte pár dolgot de abbahagytam végleg és egyáltalán nem vagyok függő. Semmilyen pótcselekvés vagy ilyesmi sincs, rendbe tettem az életem. Hiszem, hogy aki akar változni annak jár az esély a normális életre. De akkor nem is csúszik be alkalmanként ez-az-
2016. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó nagy baromság amit irtál... már az is baj, hogy meg akart védeni? hagyd békén szegény srácot.. könnyű mindent a drogra fogni. ha nem tetszik a "múltja" hagyd ott és kész. ne megváltoztatni akard és főleg ne segíteni akarj neki olyan kitalált problémában ami nem is létezik. majd ő eldönti, hogy mit kezd a saját életével
2016. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, aki meg biciklis, az mindig biciklis marad, aki kutyát tart, az mindig kutyás marad, aki szereti a tejet, az meg tejesember.
2016. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!