Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egyre gyakrabba...

Normális, hogy egyre gyakrabban nem tudom hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor általános- és középiskolás voltam, mindig azonnal tudtam hány éves vagyok, bárki is kérdezte tőlem, talán az egyetemi évek alatt elbutulhattam, de ha valaki megkérdezi most, hogy hány éves vagyok, néha 2-3 másodperc is szükséges amíg válaszolok, mivel fejben nem számolok olyan gyorsan. Lehet ennek az az oka, hogy soha nem ünnepeltem barátok között a születésnapomat (ugyanolyan nap volt mint a többi), szürkék a mindennapjaim és csak telnek az évek, anélkül, hogy valaki értelmeset/emlékezeteset tennék.

2016. márc. 30. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van. Néha a telefonomon kell megnéznem azt is hogy milyen évet írunk most, mert nem tudom azt sem.

De szerintem ez normális azoknál akik nem élnek normális életet csak vannak magunknak. Ha zavar változtass az életeden. Nekem jó így.

2016. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed észre, hogy más, fontos dolgokat elfelejtesz, nem emlékszel napokra, nem tudod, hogy tegnap mit ettél, és ez így gyakori, akkor lehet baj van az agyban és keress egy orvost. Ha az nem jut eszedbe, hogy hány éves vagy, akkor most az nem nagy dolog. Nekem kell egy év, mire megszokom az új életkorom, de addigra már megint új van, úgyhogy mindig le vagyok maradva egy évvel. -_-" :D
2016. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Egy gyereknek számítanak a születésnapok, mert nagyobbnak, felnőttesebbnek érzi magát minden új szülinapkor. Aztán valahol 20 után az embert már nem érdekli annyira a kora, tök mindegy, hogy valaki 24 vagy 25 éves... Tőlem a 28. születésnapomkor kérdezték, hogy hanyadik szülinapom ez, és simán rávágtam, hogy 27., mert azt hittem annyi. Aztán valaki megkérdezte melyik évben születtem és kiszámolta, hogy ez a 28. :D Nekem fel sem tűnt...
2016. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!