Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyre gyakrabban találkozom...

Egyre gyakrabban találkozom az álláshirdetésekben olyannal, amikor nem a meghirdetett állást, (pozicíót) írják ki, hanem csak számokat. Valaki esetleg megtudná mondani, hogy hol tudnám ezeket megnézni?

Figyelt kérdés

Vagy nem is lehet rákeresni sehogy se a számokra?

Mert én hiába keresek rá google-val, nem hoz ki semmit.

Pont munkát keresek, jó lenne a város is, az intézmény is...csak nem tudom mire jelentkeznék, így meg nem igazán merek.

Munkakör 31804/26/00350 (2 fő)

Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL

Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS

Foglalkoztató GONDOZÁSI ÉS CSALÁDSEGÍTŐ KÖZPONT


Szóval ezt szeretném kérdezni, remélem vki tud nekem segíteni!


2014. márc. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem találtam meg :) Viszont nekem is kiírt egy csomó ilyen álláshirdetést, de ott volt mindegyiknél a részleteknél a hirdető intézmény és a város.

Van ahol telefonszám is van. De ha nincs, azt már nem nehéz megtalálni, szóval felhívod és megkérdezed, hogy milyen munkakörre keresnek.

2014. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet, ha munkát keresel, akkor gondolom regisztráltál a munkaügyi központban, ott is megkérdezheted, hogy ezek mit jelentenek.
2014. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,csak így kicsit félek odamenni,mert csak cím van és azért egy karbantartói állásra nem szívesen jelentkeznék...:) na de köszönöm a segítséget, ezekszerint tényleg nem lehet utána járni interneten keresztül ezeknek a "bűvös" számoknak..:) megpróbálom a munkaügyibe.
2014. márc. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!