Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viszonyul most másképp...

Miért viszonyul most másképp hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel három éve már találkoztam párszor,egy társaságba keveredtünk.Akkoriba nem is foglalkozott velem,rendesen lenézett engem,körülbelül akkor jött össze a barátjával akivel most is van.Mostanában megint ugyanabba a társaságba kerültünk és mondhatni elég közel kerültünk egymáshoz.Már többször is csókolóztunk és szerintem kölcsönösen érez Ő is irántam.A barátjával csak veszekednek az utóbbi időben,de nem tudja otthagyni,állítólag mert engem félt a következményektől(A barátját ismerve jogosan).Miért viszonyulhat most másképp hozzám?
2016. márc. 30. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám a fenébe, mert aki egyszer megcsalja a barátját miattad, az téged is meg fog. :)
2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert most épp jó vagy pótléknak vagy szórakozásnak.
2016. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!