Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy fiú létemre...

Az normális, hogy fiú létemre igényleg a lelki simizést, az érzelmekre való komplexebb, erős hatást, ill. hogy néha úgy érzem, hogy valakit át kell ölelnem és hozzábújnom?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális, amennyiben érzö ember vagy - és ez igen pozitív tulajdonság.


Egy fiúnak sem kell bunkó, érzéketlen tuskónak lennie.

2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ezek emberi dolgok. S az semgond, ha érzelmesebb vagy az átlagfiúknál, nem vagy statisztikai adat, kell ilyen is.

Nem leszel tőle férfiatlanabb, ha vannak érzéseid, akár igen erős érzéseid s az átlagosnál nagyobb igényed az effélékre, viszont ha túl érzéketlen vagy, az elég nagy gond lehet a társas kapcsolataidban...


Úgyhogy ne bánd, hogy ilyen vagy.

2016. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kiderítheted.

Ember vagy?

Ha igen, normális.

2016. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Fiú létemre én is nagyon hasonló típus vagyok, mint te.
2016. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ilyen vagyok. Nem érdekel ki mit szól hozzá.
2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem van ilyen fiu ismerosom es őt az edesapja nevelte fel...ő lehet h ezert ilyen. Amugy szerintem normalis dolog..sot noi szemmel ez olykor imponalobb mint egy agressziv extrovertalt barom...
2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A volt baratom is ilyen volt, es szerettem ezt benne. Teljesen normalis. (Persze ennek is van hatara)
2016. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert emelted ki ezt megint?
2016. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy ez ilyen mértékben normális-e. Fiú létemre sokszor nagyon az érzelmeimre hallgatok és rendkívül érzelgős tudok lenni. Ha valami nem tetszik, olyan katartikusan felkavaró patáriákat tudok csapni meg úgy tudok veszekedni, hogy kihallatszik a hangom is a házból. Nem tudom uralni az érzelmeimet se, pedig néha elég erősen ki tudnak törni belőlem. Amikor meg lehangolt vagyok, akkor pedig olyan nyávogós, nyavajgós leszek, anno a suliban is mondták, hogy "mi van, megint menstruálsz?". Amikor meg magányos vagyok igen heves sírás kap el, de ez elmondható akkor is, amikor felkavaró témájú és tragédiával végződő filmet vagy sorozatot nézek. Azon is gondolkodtam már, hogy nem-e hormonzavar. De hát eddig minden rendben van a fejlődésemmel, csak ez az érzelmesség iránti nagyfokú igény nem tudom, hogy normális-e.
2016. máj. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!