Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen szemelyisegtipusok...

Ti milyen szemelyisegtipusok vagytok? Nektek melyik a legszimpatikusabb ezek kozul?

Figyelt kérdés
[link] Ezen az oldalon van minden. A teszt, hogy megtudd, te milyen vagy es a tobbi tipus. Persze, van akire nem illik az eredmény, de az ismeroseimnek a 90%-a ugy erezte, hogy illik ra. Es erdekel nektek mi jon ki, melyik a legrokonszenvesebb szemelyisegtipus szamotokra?:)

2016. ápr. 2. 22:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
*elírtam, infj:D
2016. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"Mediátor"

INFP-T

2016. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 eznemlényeges ***** válasza:

“VIRTUÓZ”

(ISTP-A)

2016. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Morozov ***** válasza:

Én ezt a tesztet kitöltöttem kb egy év különbséggel két alkalommal is, és mindkétszer INFJ jött ki. Szinte tökéletesen illik is rám a hozzá tartozó jellemzés, nagyon hasznosnak találtam önismereti szempontból.

Viszont én ez alapján a teszt alapján még nem ítélnék meg senkit, minden emberre egyéniségként tekintek. Ismerek nagyon rokonszenves extrovertált és introvertált személyiségeket is, a többi funkcióról nem is beszélve, szóval én nem választanék legszimpatikusabb típust. :)

2016. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

INTJ-A

Szinte minden igaz.

2016. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

INTP-T

Nem tudom, nem igazán ilyennek képzelem magam. Bár volt pár kérdés, amit nem igazán tudtam értelmezni vagy elképzelni, szóval azokra csak mondtam valamit, ha máshogy lettek volna megfogalmazva, lehet, más eredmény jött volna ki :D

2016. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Firedoom ***** válasza:

A TE SZEMÉLYISÉGTÍPUSOD:

“TUDÓS”

(INTP-A)

tetszik amit látok :D

2016. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

"MEDIÁTOR"

Infp

Kb az egész illik rám. :D

2016. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
előző vagyok, lemaradt *infp-t
2016. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ESTJ-bár én a való életben nem hasonlítok ehhez a típushoz, de mindegy is...:D.
2016. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!