Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik az, hogy egy fiú csak...

Létezik az, hogy egy fiú csak lelkikapcsolatot akar egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 07:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok h pl együtt mozizni vagy kirándulni etc. Sztem akinek nincs kapcsolata annak is kel a lelkének ez...
2016. ápr. 4. 15:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen egy lánnyal, egyszer, régen. Nagyon sokat voltunk együtt, eljártunk ide-oda, vele tudtam mindent a legjobban megbeszélni, nagyon szerettem (barát értelemben). Közben mindkettőnknek voltak másokkal kapcsolatai (talán ezért nem is lett közöttünk soha semmi, mert amikor megismerkedtünk, ő akkor is járt valakivel). Én elkönyveltem barátnak, úgyhogy amikor szabad lett, akkor már én nem voltam szabad, és egyébként sem tudtam máshogy rá nézni... Olyan volt, mint valami lánytestvér. És karonfogva mentünk ide-oda az utcán, ha valami baja volt, átölelt stb., de soha nem volt közöttünk semmi, még csók sem, szóval igen, szerintem van ilyen, még ha ritka is, és talán nem a legszerencsésebb dolog. Azóta inkább úgy gondolom, hogy egy lánnyal vagy járj vagy ne legyen semmi.
2016. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!