Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg vagyok? Meg lenne egy...

Beteg vagyok? Meg lenne egy másik kérdésem is, csak nem akarok még félórát várni9, ez is ehhez a témához kapcsolódik.

Figyelt kérdés
Néha úgy felidegesítem magam apróságokon. Na de nem úgy ,ahogy gondoljátok. Például ülök órán, és olyan szinten stresszelni kezdek, hogy nincs elkég idő a feladat elvégzésére, túlságosan izzad a homlokom, hülyén áll a hajam, melegem van. Mindenen! Pár percig szokott tartani, de akkor szinte Hulká változom, a tanárt is letudnám szúrni... (ez elég csúnya gondolat, nem tenném meg, ne jelentsetek fel :) ) Sokszor van ilyen. Régebben volt pár hónapja egy olyan, hogy percekre kisebb pánikrohamaim voltak, apróságokon elkezdtem bőgni, mint ogy letöröltem egy játékot ami most kellene. Kapcsolódhat? Ez valami pszihológiai betegség? :( A másik kérdésem meg az lenne, hogy normális, hogy minden csatázós filmen bőgök? Nem azért, mert meghalt valaki, hanem mert van párszáz ember, akik nem is ismerik egymást, és mégis összefognak, hogy legyőzzenek valakit, és ezt csodálatosnak tartom. Persze, tudom, nagyon rossz a háború, de az emberi összefogás csodálatos! Normálsi ez nálam?
2016. ápr. 8. 18:43
 1/6 Roland G. ***** válasza:
100%

Pánik betegséggel ne játszadozz!

Szerintem menj orvoshoz,de semmi pánik! :)

2016. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem vennék komolyan, csak pár percesek, nem igaziak... :/ Nem inkább valami feszültséglevezetés kéne? :(
2016. ápr. 8. 18:49
 3/6 anonim válasza:
66%
Feszültséglevezetésképp sportolhatsz. Pl elmész futni, biciklizni vagy esetleg valami küzdősport is jó lehet. Lelkileg pedig próbáld ki az agykontrollt. Az segit majd megtanitani hogyan tudsz lenyugodni. A filmes dolog pedig egy teljesen normális dolog és szerintem jó is hogy ez igy meghat mert az arra utal h te egy jo ember vagy :)
2016. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is azt gondolom, hogy több értelmes tevékenységet kellene végezned és intenzíven sportolni, elfoglalni magad értelmes tevékenységgel. Erre néha még a házimunka és a lakás karbantartása is megfelelő lehet.
2016. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Roland G. ***** válasza:
100%

Azért mert csak pár percesek,ettől még vedd komolyan légy szíves!

Sport az segíthet:küzdősportok,box :)

2016. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szobámat percenként takarítom, és a kertben is sokat segítek :) Régen karateztam, de nem fért bele az időbeosztásomba, bár még a ruhám megvan, úgyhogy elgondolkozok rajta :)
2016. ápr. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!