Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy ehhez nem...

Normális, hogy ehhez nem akarok jó pofát vágni amit ki is mutatok? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm,mondhatni legjobb szakított a barátjával (kb 4 hónapig jártak). Elhordja állandóan mindennek a pasit,meg nem szereti meg nem illenek össze csak veszekednek,aminek sokszor szem és fültanúja is voltam.Illetve,hogy a srác nem túl szép mondatokat ír neki. Nem találkozgatnak sűrűn.Ilyenkor bennem ki alakul,hogy minek beszélnek,találkoznak még mindig ha mindketten rosszul vannak a másiktól.Illetve teljesen feszkósak.Sokszor a találkozás is merő feszültség veszekedés amit unok,hogy végig kell hallgatnom lassan 1 hónapja.


Ma át kellett ugranom pár dologért a barátnőmhöz,ott volt a srác plusz mentek még egy párral vhová.


Nem féltékenység meg semmi ilyesmi. De engem irritál,hogy a srác előtt tegyek úgy mintha nem hallgattam volna végig miket mond barátnőm róla,meg nem láttam volna,hallottam volna a dolgokat.Meg,hogy egy telefon hívás után csapkod meg tiszta idegbeteg. Aztán előtte meg jó pofizik stb.


Na én most ma este kicsit flegma voltam mindkettővel,nem tudom mennyire érzékelték.De én ehhez a színjátékhoz nem tudtam jó pofát vágni. Szeretem az egyenes dolgokat,őszinteséget. Nem a színjátékot. Hányok az ilyentől.

Normális a reakcióm vagy csak én vagyok a komplikált? :D


2016. márc. 4. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a reakciód, de ahogy olvasom a kapcsolatukról szóló beszámolódat, meg is érdemlik egymást.
2016. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális a reakció. Én is hasonló cipőben jártam, csak ott nem történt szakítás és állandóan hallgatni kellett a siralmakat. Meg is kaptam amúgy rendszerint, hogy mekkora érzéketlen tuskó vagyok. Nem bunkóskodom, csak nem vágok jó pofát és szárazan fogalmazom meg a véleményemet. Emiatt szakadt is már meg kapcsolatom emberekkel, de nem sajnálom. Rám ne húzza az idegbaját senki. Ha tehetetlen, legyen. Nélkülem. :D Szívesen segítek, ameddig valaki javulni akar. De a hülyeségeibe ne húzzon bele, nem fogom évekig hallgatni.
2016. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,jogos :D
2016. márc. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!