Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor valami bekategorizá...

Most akkor valami bekategorizálhatatlan hibrid volnék?

Figyelt kérdés
Szóval, mostanában töltögettem ki személyiségteszteket, és mindig két domináns volt, nagyjából ugyanannyi ponttal, a kolerikus és a melankólikus. És pont ez a kettő tükör, vagy teljesen különböző személyiségfajta, de én is mindkettőt érzem. Nem hiszem, hogy bármelyik embert be lehetne kategorizálni. Mert elmélkedő, kreatív, kitartó, hirtelen haragú, extrovertált és introvertált is vagyok. Nektek mi erről a véleményetek?

2016. ápr. 10. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ritkák a tiszta személyiségtípusok. A legtöbb ember több típusba is sorolható, max.az egyik fajtából több jellemző tulajdonság illik rá, mint a másikból.
2016. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet mind a kettő egyszerre. Nem tudom, hogy hol töltötted ki a teszteket, vagy olvastál-e róluk valahol (mondjuk könyvet). Vannak olyan kombinációk, amik a tiszta típusokban pont ellentétes (pl. kifele vagy befele fordulás), azonban a "keverék" típusoknál finomítja egyik a másikat, vagy kiegészíti. (Egyébként én is ez a kettő vagyok, kicsit erősebb a melankólikus rész.)
2016. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kategorizáld be magad. Nincs két egyforma ember. A Földön 7000000000 egyéniség él.

Ezek a tesztek max arra jók, hogy jobban megismerd magad.

2016. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na nem enged több nullát??

7 milliárd akart az lenni

2016. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne akard magad bekategorizálni!

Ahogy írták, nagyon ritka, hogy valaki tisztán csak az egyik típusba tartozzon bele. Az ember egy egyéniség (jobb esetben), nem lehet ráhúzni egy előre elkészített sablont. Nem csak négy féle ember létezik, hanem milliónyi. Esetleg azt lehet mondani, hogy ő inkább ez vagy az a típus, de azt sem mindig.

2016. ápr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!