Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés? Hibrid?

Fegyencedzés? Hibrid?

Figyelt kérdés
Hali. November elseje óta csinálom intenzivebben a fegyencedzést. Sokat fejlődtem ezalatt, látszatra nem annyira mint erőnlétben és állóképességben. Kolista vagyok, és sajnos kolinkba se konditerem se súlyhasználati lehetőség nincs.. igy a szobánkat átalakitottuk igy fegyencedzésre tökéletes, hétvégente mikor hazajövök szoktam pénteken, szombaton kis súlyal (9-10, egyes gyakorlatokat 5kilóval) végezni. Igy is érzem eredményét. De hogy lehetek legeredményesebb? Csak sajáttestsúllyal vagy súllyal is hibrid edzést folytatva? esetleg vigyek bele több súlyt?

2016. ápr. 1. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkora súly kell, amivel 8-10 ismétlés megy. Ha kevés, akkor növeld. Minden edzésen próbálj szériánként egy ismétlést hozzátenni, ha nem megy, akkor a következő héten.
2016. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Olaf88 ***** válasza:
Azokat pici 5-10 kilós súlyokat akár belerakhatnád a táskádba is, és úgy nyomhatnád vele a húzódzkodást, tolódzkodást, egylábas guggolást. Mire ugyanannyi ismétlést sikerül vele produkálnod mint előtte súly nélkül, valszeg erősebb és izmosabb leszel. Ekkora súlyokkal teljesen fölösleges máshogy edzeni, semmi értelme nem lesz.
2016. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!