Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért faggatnak ezzel az...

Miért faggatnak ezzel az emberek? Miért természetellenes ez mások szemében?

Figyelt kérdés
Az ilyen embereket gyűlölöm. Nincs barátom mert utálok sokszor mindenkit magam körül, senkit nem tudok hosszútávon elviselni magam mellett, és igy vagyok boldog, imádok egyedül lenni sokszor. Munkahelyemen egyik kolléganő kérdezte van-e barátom. Mondom neki nincs. Erre ő: hogyhogy nincs? Nem válaszoltam. Másik eset: másik kolléganő kérdezte: van barátod? mondom nincs. erre ő: de szeretnél? olyan hangon, mintha kötelező lenne! azt mondtam neki: igen. Holott nem. Egy másik nő meg kérdezette hogy na, van-e már valaki. Miért ilyen taplók az emberek? Nem gondolnak arra hogy ezzel belegázolnak a lelkivilágomba? nem gondolnak arra hogy ez magánügy és hogy be kéne fogniuk a szájukat??? nagyon idegesitőek. És még hány ilyen fog rám várni az életemben? 23 éves vagyok.
2016. ápr. 11. 13:43
1 2
 1/11 anonim válasza:

Velem is előfordult nem egyszer és tényleg iszonyatosan idegesítő. Azt vettem észre, hogy azok foglalkoznak ennyire mások életével, akiknek nincs sajátjuk. Még biztos lesz egy pár ilyen, de ne foglalkozz velük:) ez magánügy


L

2016. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül. Vannak ilyen kíváncsi emberek szinte mindenki környezetében. Mindenki megkapja ezeket a kérdéseket.

Van barátod?

Mikor házasodtok össze?

Mikor lesz már gyerek?

Mikor lesz már kistesó?

Mikor mész vissza dolgozni?

Miért nem mész még vissza dolgozni?

Stb.

Minden életszakaszban lesznek ilyen indiszkrét kérdések.

Nem kell vele foglalkozni.

2016. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsiak, ennyi.. szerintem is elég bunkó dolog, de a reakciód még így is túlzott szerintem. Engem is mindenhol faggattak a magánéletemről munkahelyeken, de mindig lezártam annyival, hogy a magánéletemről nem szeretnék beszélni, aztán ment az élet tovább.


Az sokkal nagyobb baj, hogy ennyivel (mert oké, hogy idegesítő, de elég apróság) bele lehet gázolni a lelkivilágodba.. Inkább azt kéne erősíteni, és bevenni a lesz*rom-tablettát.

2016. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják, hogy neked ez így jó, mert nem mondod el és amikor meg kérdezi akkor meg mást mondasz, mint amit gondolsz. Tehát így nem gondolnak arra, hogy ezzel megbántanak, mert azt hiszik, hogy neked is ezen jár az eszed, hogy pasit keress minél hamarabb.

Mond meg nekik, hogy nincs pasid és nem is akarsz és ha már ott vagy akkor azt is, hogy neked ez tökéletesen megfelel, ne kérdezgessenek. Néma gyereknek...

2016. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

szia :)

sajnálak de énis ilyen vagyok öszinte részvétem barátom :D

...ha beszélgetni szeretnél erröl velem megoszhatod

persze ha szeretnél:D

(irj ide ha gondolod sya:)

2016. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem. Én úgy vagyok vele, hogy nem keresek pasit. Ha épp valaki megtetszik, azzal szívesen járnék, akkor megpróbálok a közelébe férkőzni, de nem járok el direkt helyekre, hogy juj szedjünk fel egy pasit. Meg valahogy nem is annyira izgat a téma. Például idegesít, mikor elmesélek valakinek valamit, hogy merre jártam, és rögtön az első kérdésük, hogy "és van ott jó pasi?". Egyeseknek csak ez a fontos? vagy hogy lát egy plakátot egy ismerősöm, és fotók vannak rajta, megáll megnézni, vannak-e rajta jó pasik, addig félbeszakít, de én beszélek hozzá. És ha van, akkor mi van? Feleségül mész egy oszlophoz? Én alapvetően nem keresek társat, de ha úgy hozza az élet, nos, akkor voltam már szerelmes, nyilván leszek is. De ezt a keresést-kutatást nem értem.
2016. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De amúgy a 4-esnek is igaza van.
2016. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sz.rd le, sajna ez igy müködik, ahány helyre mész, ahány féle ember annyi féle.. Most ezzel annyit lehet hogy felhúzol magadra egy sablon szöveget amit mindig alkalmazol az ilyen helyzetekre. Én sem értem mi közük hozzá, de egyszer úgy tényleg vissza kérdeznék hogy Nincs, miért téged ez miben hátráltat hogy nekem nincs, most ezzel megzavartam a lelki egyensúlyod?!" Vagy csak simán annyi hogy Majd ha lesz szólok!
2016. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Kid van, kihez tartozol, jóváhagyta-e már egy férfi a létezésed.
2016. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!