Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei részletekbe...

A párom szülei részletekbe menően faggatnak a szexuális életünkről. Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk, de egyikünkön sem látszik hogy meleg.

Pár hete jelképesen megkérte a kezem, az érettségijeim után pedig hozzá költöztem.

Saját lakása van, évek óta teljesen önálló, anyagilag is.

Amióta a szülei megtudták, hogy együtt van egy fiúval, velem, folyamatosan a nyakunkra járnak. A barátom sokat dolgozik, de az anyja gyakran bejelentés nélkül betoppan hozzánk, amikor csak én vagyok itthon, vagy külön engem felkeres és durván intim kérdésekkel zaklat, ami szerintem csak ránk tartozik. Eleinte válaszolgattam, mert azt hittem, csak a fiáért aggódik, de már nagyon elegem van ebből. Folyton kritizál, beleszól MINDENBE és ahol lehet, keresztbe tesz nekem, egyszóval a legrosszabb anyóstípus. Az apja ugyanez, csak őt ritkábban látom.

Hogyan koptathatnám le őket úgy, hogy ne legyen belőle sértődés? Nem akarok rosszba lenni velük, mégiscsak a barátom szülei, de az agyamra mennek. A barátom is próbált velük beszélni, hogy szálljanak le rólam, de semmi nem változott.

(Beszólogatósok, légyszi ne itt éljétek ki magatokat, kösz.)



2015. júl. 15. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Beszéld meg a pároddal ezt, aztán menjetek el látogatóba anyóspajtáshoz és tisztázzátok a határokat! Nincs látogatás váratlanul és nincsenek intim kérdések. Amúgy szemtelenül is megoldhatod, kérdezd meg mikor volt utoljára amolyan igazi, eget rengető orgazmusa, mi a véleménye az ágyban az anális szexről, mekkora a férje pénisze és sorolhatnám, majd megunja a beszélgetést :P


N31

2015. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Az ő szüleit nem a te dolgod rendezni, hanem az övé.


Egyébként pedig a legegyszerűbb, hogy ha ő nincs otthon, bezárod a lakást és nem nyitsz ajtót a szüleinek. Ha pedig van kulcsuk a lakáshoz, akkor eljött az ideje a zárcserének.

2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak kéne htározottan lerendezni őket, amúgy zárcsere, ha csöngetnek, nem nyitsz ajtót, telefon lenémít és viszlát.
2015. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hetero vagy homoszexuális párról van szó, ez nem normális. :o Szerintem is a párod dolga lenne ezt elrendezni, neked egyelőre pedig marad a konfliktusok kerülése. A legegyszerűbb, ha nem engeded be őket, nem vagy köteles mindig olyan állapotban lenni, hogy idegeneket fogadj, illetve azt se kell tudniuk, mikor vagy otthon. Az a baj, hogy ha most engedtek nekik befolyást az életetekbe, ez csak egyre rosszabb lesz.
2015. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Én hetero lány vagyok (29) de ez örökzöld téma amit írsz. Anyósom is roppant konfliktusos típus, az az igazi van rajta sapka-nincs rajta sapka. Valószínűleg az egyetlen amibe ő kiteljesedett az az anyaság és amgy teljesen ingerszegény az élete különben miért viselkedne ilyen kulturálatlanul. Az ilyenek ellen nincs az a beszélgetés-veszekedés-érvelős asszertív kommunikáció ami után magába szállna. Szerintem nem teljesen csakis a párod dolga rendbe tenni a helyzetet. Az a kettőtök dolga, hogy megbeszéljétek kinek mekkora igénye van a saját és a másik szüleivel időt tölteni, milyen gyakran, mennyit, hogy legyen a Karácsony, családi ünnepek stb. Ha meg vannak a saját szabályaitok, már könnyebb kiállni a közös ügyért. Egyszer azt hallottam, nem szabad olyan helyen lakni ahová papucsba át tud jönni az anyós. Ha közel laktok, nyilván adja magát a lehetőség hogy csak úgy betoppanjanak, de a határok kijelölése is a ti dolgotok. Ha jelzitek, hogy ez így nem oké, következő alkalommal amikor feltehetően ő kopog, ő csenget, ne nyisd ki. Ha van kulcsa, cseréljetek zárat és jöhet a tiszta lap. Nem dolgot elviselni amit nem szeretnél, de az igen, hogy kijelöld a határokat :) Hajráááá
2015. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Ne menj férjhez, mert rossz lesz a viszonyod a leendö anyósoddal.

Ez elöbb utóbb rossz hatással lesz a szerelmetekre és késöbb a gyerekekre is.

“Finoman lerázi” nehogy elromoljon a viszony stb. ez egy baromság, mert a viszony már kifejezetten szar. Ezen már nincs mit elrontani. Azt leírtad, hogy Te mit gondolsz a jövendöbeli anyósodról és mit gondolsz, ö mit mesél a hátadmögött Rólad? „A fiamnak van egy kedves menyasszonya?“ Vagy mit?

Gondold át a hozzáálásodat alapjában. Ne épitsd az életed hazug kapcsolatokra.

Én a helyedben, ha legközelebb jönne az öregcsaj jól segbebasznám, akkor majd tudni fogja, hogy miröl van szó. Nekem az az érzésem, hogy még nem nöttél fel, hogy ilyen gondjaid vannak. Beszélj egy pszichológussal!

2015. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár tőmondat: Ajtót bezárni. Kulcsot bennehagyni.

Bővebben: Ha kérdezget mondd meg hogy nem szeretnél ilyenekről beszélni mert ez elég kínosan érint téged és amúgy is csak kettőtökre tartozik.

2015. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ahogy többen is mondták, ezt a párodnak kell lerendezni. Tetszik, nem tetszik a szüleivel meg kell mondania, hogy csak előzetes bejelentkezés után mehetnek hozzátok és semmilyen intim kérdést nem tehetnek fel. Amúgy kérdezz vissza legközelebb, hogy ha nője lenne a fiának, akkor is kérdezne-e ilyeneket.
2015. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


#6 Erősen kétlem, hogy "kedves menyasszonynak" hív a hátam mögött, mivel FIÚ vagyok.


Beszéltem erről a barátommal, azt mondta, ezentúl nem játsszuk majd az illedelmes jófiúkat amikor itt vannak meg hogy bízzam csak rá. Nem tudom pontosan mit értett ez alatt, de eltökéltnek tűnt, talán rendeződnek a dolgok.

2015. júl. 19. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza. Komolyan.
2016. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!