Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne a tudtara...

Hogyan lehetne a tudtara adni, hogy nem kívánatos személy? Mondjuk így is tudja!

Figyelt kérdés

A munkahelyen területenként,úgymond kicsoportokban dolgozunk.

Van egy csaj,aki egy kis sunyi,undorító,gyakran büdös csendes kis idegesítő..

A munkát előszeretettel tolja odébb ( már amelyiket),hogy azt majd más elvégzi , így ő előrébb jut.. Ennek sokan nem örülnek..

A segítséget elvárja,mert ő mindig arra hivatkozik,hogy nem tudja,pedig sokszormeg lett mutatva,de ha msnak kell segíteni akkor ez nem segit senkinek..

Tudja is szerintem,hogy mindenki utálja , egy szótlan kis dög,ügy jott oda,értetlen is, korához képest agyilag a fele..

Utálják és még tesz is érte..


A lényeg,hogy jön a jó idó szeretnék egy kisebb bulit..mindenki benne van és abban is,hogy annak nem kéne ott lennie ,amit meg is értek.

Viszont a párjával nagyon jóban vagyok,azt megakarnám hívni,viszont akkor ez a kis lotyó is jönne, nem azért mert akar,hanem mert kénytelen

Az egyébként sehova nem jönne,ha nem lenne reszére kötelező.

A párja abban a hitben van,hogy minden rendben,senkinek nincs velegondja.

Aki álandóan védi még az is tudja,hogy milyen,de hogy neki rossz a családiháttere . Máshol nincs rossz csaladiháttér még is tudnak normálisan dolgozni?

Nem elég,hogy nekünk próbál hazudni még a párjának is hazudik,hogy mas direkt rá hagyta a munkát.

Amikor én ezeket vissza hallm a párjától a fülem ketté ál,hogy erről nem így tudok.

A kis cafka nem is merne nagyon mást mondani vagy vallani ellenünk,mert tudja,hogy nekünk van igazunk és ha mi vallunk,ő bukik.

Hogyan hivjam el ugy a párját,hogy a hazudozós ne legyen ott? Kb ezért nem is akarok bulit.


2016. ápr. 12. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

hát...szerintem az egyetlen megoldásnak az tűnik, ha a párjának elmondjátok, mi a helyzet. nem te egyedül, hanem üljetek le mindannyian. a csaj is. meg a többi barát is. így a legtisztább, nincs kibeszélés se. aztán hátha változtat magán.

a párjának hazudozni vagy füllenteni szerintem nincs sok értelme, akkor a későbbiekben megint csak hazudnotok kéne..

ha meg nem hajlandók leülni megbeszélni,akkor isten áldja őket! a haverodnak csak megjön az esze..

2016. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 megoldás van:


Az egyik ha, elmondjátok a párjának az igazat, hogy miért nem akarjátok meghívni, és hogy nem igaz az, amit mond a párjának. Ekkor fennáll a lehetősége annak, hogy a párja nem nektek hisz, vagy ha a csaj nem jön, akkor ő se.


A másik pedig az, hogy a párját sem hívjátok meg. Ekkor nem kell magyarázkodni senkinek. A párja gondolom nem ott dolgozik ahol ti. Így ha valami cégen belüli buli lenne, ahova meghívnád miközben a cégben dolgozó csaja meg kimarad, az így bunkóság, még akkor is, ha a csaj ilyeneket csinál. Szerintem jobb lenne, ha nem hívnátok meg egyiket se.

2016. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván ha nagy beszélgetések lennének,akkor senki ek semmi baja nem lenne,mert senki nem tartja a hátát a masik miatt,ha éppen úgy van..bár volt már ilyen kisebb féle tárgyalás,de semmi..a kis lotyó abban a hitben van,hogy mi nem látjuk azt,amit..

A párja is ott dolgozik,csak másik területen,így persze,hogy nem látja és nem tud róla..szerintem az lenne a vég,hogy csak örjóngen,hogy nem igaz :D ha nem hívom akkor az lesz neki a gyanus vagy nem is gyanus de értetlenül ál majd a dolgok előtt..

Szokszor ültünk be valahova és mondja,hogy miért nem hivtuk? Hát mondom neki nem én találtam ki,azt így annyiba maradt.. Ez elég magyarázat volt.

2016. ápr. 12. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ti is tipikusan olyanok vagytok, hogy a büdös életbe nem mondanátok meg a csajnak, hogy problémátok van vele, inkább szervezkedtek meg kibeszélitek a háta mögött. Mi lenne, ha kinyitnátok a szátokat? Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

Ha meg megmondtátok neki, akkor meg nem értem, mi a probléma. Szimplán nem hívjátok meg és kész. Ha a párját meghívod, ő meg kérdőre von, h a csaj miért nem jön, akkor meg nem kell hárítani, meg terelni, megmondjátok neki az igazat normális hangnemben és kész. Ha megsértődik, ő baja.

De szerintem egyszerűbb őt is mellőzni a buliról. Ha meg megkérdezi, miért nem hívtátok meg, szimplán megmondjátok, hogy nem akartátok megbántani, mert nem akartátok, hogy a csaj ott legyen, így gondoltátok, h akkor ő sem jönne. Pont.

Ennyi.


Mi ebben olyan nehéz? Nyissátok ki a szátokat és kész.

2016. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!