Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valakije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valakije mellettem, vagy inkább én vagyok az a bizonyos nem kívánatos személy?

Figyelt kérdés

A randikat automatikusan lemondja, ha én hozom fel, hogy találkozzunk. Ha ő akar találkozni, akkor persze felhív. A páro családja nagyon családcentrikus, amivel nincs is baj. A párom nekem azt mondta, hogy az apjával él. Legutóbbi talákánkkor is mondta, hogy XY-kor jön haza az apja. És már úgy nyúszott, hogy menjek már el. Megbeszéltünk egy 5. randit és itt is azt mondja, hogy most az apja Tatabányára ment 2 óra hosszára és addig menjek át, amíg nincs otthon. Na most ezt nem értem. Miért nem lehet utána is találkozni, ha az apja hazajött? Mint írtam a fiú családja nagyon családcentrikus, de az apjáról nem láttam fotókat, hogy a kislánya gyerekeivel lenne. A párom nővérének gyerekeiről beszélek. Most lehet, hogy van valakije, csak, aki miatt aggódik az nem is az apja, hanem egy másik barátnő? Esetleg élettárs?


Köszönöm a normális válaszokat!


2013. dec. 19. 17:34
 1/5 Tarnolf ***** válasza:

Elég gázos a dolog. Én barátnőmet inkább anyum előtt "titkolnám". Apumnak büszkén mutatnám.


Szóóóval nem kizárt az élettárs. De ne vedd készpénznek amit leírok, hiszen nem tudhatom mi folyik itt igazából. :P

2013. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég furán viselkedik, az biztos. Én már ott kiakadtam volna, hogy csak ő kezdeményezhet randikat. Ne hagyd, hogy hülyének nézzen.
2013. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mentek a zöld kezek. :)
2013. dec. 19. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elég furának tartom a dolgot. Esetleg kérdezz rá óvatosan, hogy miért van az, hogy csak akkor taliztok, amikor neki jó? És miért nem akar bemutatni az apjának??? Járj utána ennek.
2013. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra kérdeztem rá, hogy tud-e a családja rólam. Mire a válasz az volt, hogy tudják, hogy van valakije. Nem úgy mondta, hogy tudják, hogy én vagyok, hanem, hogy valakije és azok alapján, amit leírtam, nem én vagyok az. Ezért is gyanítom a dolgot. Mármint, hogy lehet valakije.
2013. dec. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!