Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretitek az állatokat?

Szeretitek az állatokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 23:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
40%
a legtöbb állat értelmesebb, mint az ember. tehát IGEN!
2010. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Igen, nagyon is.
2010. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Az igaziakat igen, az emberformájúakat nem. Bár az igaziakkal kapcsolatban is sokszor ért bánat, mert érzelmileg is kötődtem hozzájuk, s amikor elpusztultak, akkor egy kicsit belőlem is meghalt valami. Az emberformájúak meg csak nem akarnak elpusztulni, pedig azokért nem bánkódnék.
2010. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának, egyesek az emberi fajt szidják. Ne tegyétek már ennyire le a saját fajotokat, mégiscsak mi vagyunk a bolygó uralkodó lényei.

Én szeretem az állatokat, mert aranyosak, meg minden, de azért nem esek át a ló túloldalára.

Ne mondjuk már, hogy az állat értékesebb, mint az ember. Hiányzik belőletek a normál értékrend, vagy mi a WTF van?

Persze lehet, hogy egyeseknek nagyobb veszteség, ha meghal a kutyájuk, mintha meghal a testvérük, de azért legyünk már normálisak.

2010. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
nem vagyok az a tipus aki meghatodik ha meglat egy cuki allatkat, nem neveznem magam nagy allatbaratnak, inkabb elviselem oket.
2010. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az emberiség napjai, szerencsére meg vannak számlálva:) Most nem mindenféle Nostradamus meg maják által előrejelzett butaságokra akarok hagyatkozni, hanem arra, hogy a víz rohamosan fogy, a levegő folyamatosan romlik, a természet nagy léptekben pusztul. Próbáld meg egy kicsit külső szemmel nézni: a bolygónk ellen mennyi rosszat tett az ember? Azt hiszem, egy hét is kevés lenne mind felsorolni. És az állat? Nem vétett a természet ellen. Hiszek benne, hogy aki így bánik a természettel, mint mi, az pusztulásra van ítélve.
2010. jún. 13. 00:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Imádom az állatokat.

Utolsó előtti. Lehet hogy az ember az uralkodó de az nem az ő érdeme. Nézd meg mit tesz a társaival, állatokkal, földdel. Szerintem normális, értelmes lény tesz ilyet? Egy állat sem tesz ilyet pedig ugye sokkal butább mint az ember! Akkor erre a mi a válasz. Lehet hogy pont jó fejletlenebbnek lenni, mert akkor nem lenne bennünk irigység, utálat, gonoszság, mint az állatokban sincs.

2010. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én legfőképpen a rágcsálókat kedvelem, de igazából minden állatot szeretek. Sokszor gondolok arra hogy jobb lenne állatnak lenni mint embernek. Kicsit megszabadulni az emberi lét bonyolultságától. Bár igazából nem tudjuk hogy mit gondolnak az állatok. Lehet ők is sokat agyalnak.:)
2010. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen!!!
2010. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csak a cuki emlősöket, hanem mindet, még a szarvasbogarat és a földigilisztát is.
2010. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!