Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak egy emberhez tudok...

Miért csak egy emberhez tudok ragaszkodni?

Figyelt kérdés

Nincsenek igazi barátaim, max haverok. De annyira nem is igénylem, amúgy is elég introvertált vagyok. Szóval igy általában nem nagyon kötődöm emberekhez. Kivéve, ha valakit megszeretek, mert akkor olyan, mintha minden szeretetemet, amit másoknak kéne kiváltaniuk belőlem, elraktározódik bennem és ennek az egy személynek szentelem őket XD Ez hülyén hangzott, de valami ilyesmi. És emiatt nagyon nagyon kapcsolatfüggő vagyok, ha épp nincs hús-vér ember a közelemben, akihez gyengéd érzelmek fűznének, sztárokba leszek úgymond szerelmes és addig tart ez az állapot, amig nem találok egy normális embert, akit szerethetek. Ez a sztárok iránti rajongás se az a normális rajongás szerintem az én esetemben, mert a legutóbbi ilyen esetnél több száz kép volt az adott hirességről a telefonomban és ahogy hazajöttem az iskolából, az volt az első dolgom, hogy leüljek a gép elé videókat nézni róla. És ilyen délután 3-tól este 11-ig csak videókat, interjúkat néztem róla, meg képeket. Mondjuk akkor se sokkal másabb a helyzet, ha "elérhető" embert szeretek, csak annyiban, hogy akkor lehetőségem van beszélni vele és ezt ki is használom...Néha már túlságosan is.

Szóval szerintetek mennyire normális, hogy lényegében mindig csak egy embert vagyok képes szeretni?


2016. ápr. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miért csak egy emberhez tudok ragaszkodni?"

Mert egy barátod sincs, de nagyon akarsz egy olyan társat mint te.

"Szóval szerintetek mennyire normális, hogy lényegében mindig csak egy embert vagyok képes szeretni?" Teljes mértékben normális dolog.

2016. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg? Már azt hittem, valami komoly baj van velem.

Köszi a választ.

2016. ápr. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!