Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-50 évesek melyik volt a...

40-50 évesek melyik volt a legjobb időszak az életetekben?

Figyelt kérdés
Mi az ami nagyon megváltozott bennetek 20-on éves korotok óta, mit csinálnátok egészen másként?
2016. ápr. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Anya azt mondta hogy nrm ment volna apahoz(de szerintem mindegy kihez ment volna mert minden ferfit kicsinálna-betegesen feltekeny)
2016. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet tanultam volna,és nem kezdtem volna saját vállalkozásba.Sokkal elfogadóbb lettem,és jobban tudok örülni apróbb dolgoknak.
2016. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így visszagondolva a gondtalan tini korom tökéletes volt, bár akkor nem tudtam ezt. A húszas évek eleje is jónak mondható és ahogy láttam másoknál is kb. harminctól kezdenek bedurvulni a dolgok. Ismerőseimnél iskolatársaimnál harmincas éveikben jöttek a csalódások, pofonok, középkorúak válsága, egzisztenciális problémák, szülés utáni depresszió, szülő halála, vetélés, kisgyerekkel sok fáradtság, kapcsolatban hűtlenség stb. válás ilyenek következnek a listán.

Majd egyven körül megint nyugalmasabb fázis következik utána nem tudom, mert ott még nem tartok.

2020. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!