Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb agyserkentő...

Melyik a legjobb agyserkentő készítmény? 1 hónap múlva lesznek a záróvizsgáim 300 tételt kell megtanulni, mellette itt a zh időszak is. Több agyserkentő készítménnyel szemezgetek. A vizsgaidőszakban nektek melyik használt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Anno(kb.10-15 éve) az orvosegyetemen vizsgák előtt Nootropilt,v. Memorilt szedtek a főnökömék.Summa cum laude végzett :)
2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nootropilt szedtem én is és sajnos szart sem ér.
2013. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valakinek hat valakinek nem. :S Én ma vettem memolife maxot, remélem segít.
2013. ápr. 10. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem jó lesz! Szurkolok Neked!

Ezek szerint a főnököm alapjáraton zseni ?! :D

2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, majd beszámolok a hatásáról. :D

Lehet zseni vagy nagyon szorgalmas. :)

2013. ápr. 11. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A nootropilról ás a memorilról van még valakinek véleménye, tapasztalata? Engem érdekelne!
2013. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok újra. Ha valaki tud olyan gyógyszertárat, ahol kiadják vény nélkül azt megköszönném, mert a dokim eléggé homeopátia hívő, és nem hiszem hogy kiírná nekem. Szinte soha nem ír ki gyógyszert semmire, csak ha nagyon beteg vagyok. Máshoz meg nem akarok átmenni csak emiatt! (Alapvetően egyet értek az elgondolással, hogy túl sok gyógyszert szedünk, és lassan immunizálódunk, meg a vírusok is ellenállóbbak lesznek emiatt, szóval nem akarom a dokim ott hagyni, mert alapvetően jó a felfogása)
2013. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!