Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most valószínűleg letiltott...

Most valószínűleg letiltott az illető?

Figyelt kérdés
Ha facebookon jelöltem valakit, nem kaptam reakciót, de újra ránéztem az adatlapjára, és most azt látom,hogy nincs olyan gomb, ahol jelölhetem, akkor letiltott? Furcsállnám, mert családtag, ha távoli is.
2016. ápr. 18. 10:50
1 2
 1/12 Roland G. ***** válasza:
Letiltott vagy megjelölt kéretlenként.
2016. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát remek. Nem tudom, mért csinálta. Köszi.
2016. ápr. 18. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott, akkor egyáltalán nem láthatod a profilját. Olyan mintha nem is lenne rajta a facen!
2016. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, ezt nem tudtam. Akkor mi történt?
2016. ápr. 18. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg visszautasította a felkérést, illetve azt is be lehet állítani, hogy csak Ő tudjon jelölni ismerősöket, fordítva nem-ilyenkor eltünik az az opció, ahol bejelölheted. Szerintem ez történt nálad.
2016. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy hete még volt ilyen opció, szóval akkor vagy időközben állította át, vagy konkrétan nem akar engem visszajelölni. Ha jól értem, ilyet is lehet.
2016. ápr. 18. 12:01
 7/12 A kérdező kommentje:
DE amúgy ha visszautasította volna, látnám újra a lehetőséget, hogy ismerősnek jelölés.
2016. ápr. 18. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Most már úgy van,hogy ha elutasította a jelölésedet,akkor nem jelölheted újra.Viszont automatikusan beállítja az illető követését.
2016. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet elutasította és rögvest állított rajta, hogy még véletlenül se tudd újra jelölni. Nem tudhatjuk. Mindenesetre próbáld túltenni magad ezen.
2016. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

" Most már úgy van,hogy ha elutasította a jelölésedet,akkor nem jelölheted újra.Viszont automatikusan beállítja az illető követését."


Ezt azért nem hiszem, mert van, akiről biztosan tudom, hogy visszautasított, mert ott van az újbóli jelölési lehetőség. de nem fogom megnyomni még egyszer, mert tudomásul veszem. Csak tudni akartam, hogy van ez.

2016. ápr. 18. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!