Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kerülget facebook-on az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kerülget facebook-on az illető, nem ír rám, akkor valószínűleg nem érdeklem és elege van belőlem, ugye?

Figyelt kérdés

Majdnem mindennap fent vagyunk szinte egyszerre a facebook-on, mostanában én szoktam írni neki. Válaszol is rá, nem tűnik bunkónak, mintha még kétértelmű dolgokat is írna stb. De mostanában az elmúlt 1 hétben, ha én belépek, ő rögtön kilép, pedig tudom, hogy nem olyan régóta (csak pár perce van fenn).


Mit csináljak? Hívjam el valahová? Az mondjuk csak még jobban rontaná a helyzetet. Vagy szívódjak fel, hogy ne lásson egy darabig a facebook-on? Lány vagyok amúgy.



2012. nov. 7. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
1 próbát tehetsz! Hívd el találkozni valahová. Ha nem akkor meg nem és végre tudni fogod h ennyi volt és nem vársz és vársz hetekig.
2012. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!