Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért jó az ennek az ismerősömn...

Mért jó az ennek az ismerősömnek, hogy ilyeneket ír ki Facebookra?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, ti nem tudjátok, de nem értem. Elköltözött egy új városba a munkahelye miatt, és rendszeresen kiírja, hogy "na, ki jön fagyizni?", meg "kinek van kedve naplementét nézni a Duna-parton?", stb. De az ismerősei nem ott laknak, vagy ha szerzett új ismerősöket, hát ők nem reagálnak neki, mert csak olyan válaszokat kap, hogy hát, mi itthon vagyunk, nem tudunk odamenni, meg virtuális fagyizáson viccelődnek stb. És napról napra újra kiírja hetek óta.
2016. ápr. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem az ilyeneket
2016. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.
2016. ápr. 18. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert magányos. Fel akarja hívni magára a többiek figyelmét. Azért ír ki ilyeneket, hogy fagyizás meg naplemente, hogy mindenki azt higgye, hogy ő ott csuda fantasztikus dolgokat csinál minden nap. Közben pedig teljesen egyedül van. Szomorú.
2016. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3 as kommentelővel. Magányos,nincsenek barátai,így ezzel leplezi hogy ilyeneket ír ki közben meg egyedül van. Nem értem az ilyen embereket. De nem vagyunk egyformák . nem kell vele foglalkozni és majd észbe kap
2016. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, sajnálom szegényt. Nem gondolnám, hogy magányos, illetve eddig nem gondoltam, mert sokakkal beszélgetett mindig, könnyen ismerkedik, de mondjuk tény, hogy arról nem tudok, hogy a délutánjait is tölti-e valakivel.
2016. ápr. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!