Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt akik nincsenek...

Vannak itt akik nincsenek regisztrálva a facebookra, vagy nem használják azt ha vannak is?

Figyelt kérdés
Hány ilyen ember van, vagy hány ilyen embert ismersz?

2015. dec. 29. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csomo ismerosom van, aki nincs face-en, es pl az ocsem sincs. Teljesen jol elvan face nelkul is :)
2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat, bár sok nem fiatal, és nincs szüksége rá.

Ha a fiatalok érdekelnek, eddig egy osztálytársam volt ilyen.

2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok fent facebookon és nem is szeretnék fent lenni

13/l

2015. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor regisztráltam a facebookra, amikor egy tanár elfelejtett valamit közölni és facebookon üzente meg és utána ezt teljesen normálisnak gondolta. Való igaz az állítás, hogy facebook nélkül nem lehet meglenni, csak elfelejtik hozzátenni, hogy más hibájából.
2015. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fenn voltam kb. fél évig, annyi elég volt belőle. Akkor töröltem a regisztrációmat és eszembe sincs újra regisztrálni. Ennek kb. 4 éve.
2015. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Az osztályban csak nekem sincs facebookom.Eddig nem is akartam,de úgy döntöttem,hogy talán egyszer csinálok egyet,de csak azért,hogy kapcsolatot tarthassak az ismerőseimmel.10 percnél tovább nem hiszem,hogy fent leszek.Végülis sok mást is csinálhat az ember,nem?Én is ismerek olyat,aki nem regisztrált még.Amúgy olvastam olyat is,hogy akinek nincs facebookja az pszichopata vagy gyilkos stb.(Hülyeség...)No meg azt kevesebb eséllyel talál magának állást.
2015. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs facebookom.

14/f

2015. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ismerőseim nincsenek felvéve, csak belájkolom a kedvenc oldalaimat, és ott gyorsabb végiggörgetni napi 1-2x a híreket, mint megnyitni minden oldalt egyenként.
2015. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6 év jelenlét után 2 hónapja töröltem le magam, és nem hiányzik. Az emberek irántam tanúsított érdektelenségén nem változtat a tény, hogy fent vagyok-e facebookon vagy sem. Vagyis de, változtat: még fájdalmasabbá teszi a tudatot.

Előtte megadtam az e-mailemet azoknak, akiket érdemesnek találtam rá, és ők ott elérnek. Iskolai csoport sem érdekel, ott úgyis csak az megy, hogy ki mekkora menő, amiért nem tanult egy kukkot sem.



23f

2015. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6.

"No meg azt kevesebb eséllyel talál magának állást." - Miért?

Nekem közel 20 éve van meg a jelenlegi állásom, de rendszeresen keresek hosszabb rövidebb időre másodállást. Még soha nem jutottam ilyen álláshoz az F.B. segítségével, és nem is volt hátrányomra a hiányom.

Olyant viszont már nem egy HR-estől hallottam, hogy a jelentkezőknek először utána néznek pld. az F.B.-én, és ha ott nekik nem tetsző bejegyzéseket, megosztásokat találnak, akkor már az első kör előtt, gyakorlatilag nulladik körben kiszórják őket.

2015. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!