Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tapasztalom azt hogy ma...

Miért tapasztalom azt hogy ma Magyarországon a magyar lányok roma sráccokkal vannak együtt? Bövebben lent olvasható.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Manapság azt veszem észre hogy ma, Magyarországon a Normális lányok közel 45%-a cigány fiúval jár (statisztika alapján írtam ezt a %-ot amit a neten hosszas keresgélés után találtam meg)

Esetleg ötletek, tapasztalatok erről valakinek hogy miért jönnek be a legszebb lányok egy cigány fiúnak?

Nyilván nem rasszizmusból írok, csak kezd érdekes lenni a dolog számomra. Nincsen bajom a(z) cigányokkal, épp ellenkezőleg.


Lehetne rá válaszolni arra mert a(z) 45%-a lány buta, ostoba, nagy r..banc, prosti, meg azt is mert a cigányok mernek balhézni stb... stb... Még hosszan sorolhatnám mert még van több száz ilyen válasz rá, és ezért jönnek őssze velük, ezért haverkodnak, ezért járnak mindenhová együtt. De ez nem válasz, ezzel könnyen ellehetne felejteni. Tehát ötleteket, tapasztalatokat várok. Olyan válaszokat várok ami kulturált, nem rasszizmusról szól, meg az ilyen hasonló dolgokról ami más személyiségi jógait nem sérti és az oldal kezelőjének a felhasználási követelményeinek megfelel!


Köszönöm a választ!


Lány vagyok 34 éves!



2016. ápr. 19. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert pl kisvárosokban több a roma mint a magyar, és így a romák közül hamarabb találnak maguknak társat.
2016. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Én is 30-as vagyok, egy kisvárosban lakok, durván cigánylakta terület, a környéki falvak is, de magyar lányok nem járnak cigányokkal még itt sem. 1-2 elvétve akad nyilván, de az is ritka. A 45% rettentő sok, ez hülyeség és kizárt dolog. Bp-en is gyakran járok, ott sem tapasztaltam ilyesmit. Szóval akkor hol is vannak ezek a lányok akik cigányokkal járnak? Én egyet sem láttam mostanság, nem hogy 45%...
2016. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Miért tapasztalom azt hogy..."

"a neten hosszas keresgélés után találtam meg"

34 éves lány vagy és az interneten olvasott dolgok neked a "tapasztalat"???

menj ki az utcára és nézz szét kicsit, utazgass kicsit az országban és nézz szét több felé...

és akkor tényleg tapasztalsz valamit...


23F

2016. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Normális érett nő nem áll le koszos romával?

Minden roma csak koszos és undorító és paraszt és egyéb negatív jelzős személy lehet?


21 éves vagyok, lány, tanult, még mindig tanuló, aki dolgozik mellette. A párom, akivel lassan 2 éve vagyok együtt, roma. Vagyis pontosabban apukája cigány, anyukája pedig román. Tehát a két leginkább nem kedvelt nemzetiség van benne. Viszont tiszta, tanult, tanárbácsiként dolgozik, rendes ember. Mint a testvérei és a szülei is. Merem állítani, hogy néhány nagy magyar anyós és após "jelölt" példát vehetne tőlük.

Szóval hátrább a negatív előítéletekkel.


(Olyan városban lakom kicsi korom óta, ahol a cigányok valami őrült módján képesek viselkedni, undorítóan élni satöbbi, mégsem ítéltem el kapásból a párom, mikor ismerkedni kezdtünk)

És ez a statisztika baromság. Nem mindegy neked, hogy ki milyen nemzetiségűvel van együtt? Ha annak az adott lánynak egy roma fiú nyerte el a szívét, az az ők dolguk.

A szerelem nem etnikai hovatartozástól függ.


Megbántani senkit nem akartam, sem vitát generálni. Csak reagáltam, mert kicsit felhúztam magam :D

2016. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
14es ment a hatalmas zöld pacsi :) nekem a legjobb barátom roma, gimiben ismertem meg. sokan példát vehetnének róla!
2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Basszus, jól lepontoztatok. Csak tudnám miért rossz a válaszom. ;)
2016. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert rasszisták :) engem is lepontoztak.. ha már értelmesen nem tudnak vitába szállni, lepontozzák az embert. nyugi skacok, a barátom több mindent fog elérni az életben önerőből mint ti együttvéve! :D
2016. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem vagyok rasszista, a kérdéseimnél is leírtam. Csak érdekel ez a téma manapság....
2016. ápr. 21. 15:49
 19/19 A kérdező kommentje:
Tisztelem a cigányokat nálam még soha nem volt negatív tapasztalatok tőlük (mármint nem loptak stb) egyébként én mindenkinek zöld pacsit adtam!
2016. ápr. 21. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!