Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én fiatalember vagyok. Hogyan...

Én fiatalember vagyok. Hogyan lehet munkahelyen megmondani nálam idősebb kollégának hogy nem vagyok vevő a poénjaira?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy nálam idősebb ember elkezd megállás nélkül poénokat szórni, 1. nem vagyok olyan jó kedvemben, kevés a fizu, 2. eleve gyenge, fárasztó erőltetett poénok, tehát ezek miatt nem tudok nevetni, ezt hogy lehet megértetni ezzel az emberrel? Igazából nem is a főnököm. Csak ilyen szexuális jellegű poénjai vannak, ebből ilyen mennyiség nekem már fárasztó, egysíkú. Én számítógépes munkát végzek, lazításképp újságot olvasok (számítógépen). Hogy lehet leállítani az ilyen embert?
2016. ápr. 20. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több módon is.

Lehetsz nyers és szépen megmondod neki, hogy téged nem érdekel a vicce..

De csinálhatod cselesen is. Pl:

Amikor poénkodik akkor

- gyorsan hivatkozol a melódra, és belemerülsz a munkába

- felállsz, hogy budira kell menned. Vagy inni, vagy valakihez oda kell menned

- füldere teszed a fülhallgatót

- közlöd, hogy "ezt már mondtad haver"

2016. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még annyit akartam írni hogy nagyon primitív poénjai vannak.


Igen, ezt is teszem, találok valami elfoglaltságot gyorsan, valami kitérőt, elkezdem vadul a leveleimet nézni stb.


ez lehet megoldás.

2016. ápr. 20. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerü. Minden "poén" után hangosan fapofával közlöd, hogy ez igazán nagyon vicces volt.
2016. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz.
2016. ápr. 20. 20:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy így cinikusan, fapofával: még egy poént légy szíves széjjel röhögöm magam, fapofával persze.
2016. ápr. 20. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy miután elmondta a poént, ránézel és megkérdezed: és?? Azt hittem, poén is lesz benne.
2016. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!