Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10 szép lányból szerintetek...

10 szép lányból szerintetek hány érdemli meg a szépségét?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Mind a 10.
2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Miféle elborult kérdés ez? Irigykedsz, vagy WTF?
2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

A szépség elhanyagolható érték s a kérdésedből lerí, hogy úgy tekintesz rá mint ami hihetetlenül fontos lenne s úgy lenne igazságos, ha azoknak adhatná meg az élet, akik valamilyen szempontból megérdemlik.

Bullshit.

2016. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

A szépségét senki sem érdemli meg, hanem kapja a természettől és a sorstól.


Legfeljebb annyiban lehet érdem, hogy van aki vigyáz rá, van aki tesz a fenntartásáért - és van aki "pusztítja".


A kérdésed alapján neked sem szépség sem értelem nem jutott.

Sajnállak!

2016. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Roland G. ***** válasza:
100%

Egyik sem.

A szépség egy adottság,az élet ajándéka. :)

2016. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

fiú vagyok...

Azért tettem fel a kérdést, mert elgondolkodtam, hogy a plázacicás típusú lányoknak vajon azért adatott-e a szépségük, hogy arra használják, amire ténylegesen teszik. Lehetne egyéb példákat is hozni persze. De közelítsük meg ilyen szempontból.

2016. ápr. 21. 20:56
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

"vajon azért adatott-e a szépségük, hogy arra használják, amire ténylegesen teszik. Lehetne egyéb példákat is hozni persze. De közelítsük meg ilyen szempontból."

Oké, de akkor fejtsd ki, hogy mi is pontosan az "ilyen szempont"!


Most szerinted mire használják?

Mire fogják használni 10 - 20 év múlva ( ha még meglesz)?

Mire kell szerinted egy lánynak a szépségét használnia, hogy méltó legyen rá?

Mi a különbség a "plázacica szép lányok" ( akik nagy része inkább csak feltűnő, vagy közönséges, semmint szép) és a "pávafiúk" között?

2016. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az 'ilyen szempontból' alatt határozottabban kijelölöm a kérdés 'célját', elkerülendő a további #1-hez és #2-höz, valamint a #4-hez hasonló válaszokat.

'Mire használják': nem ez a kérdés. Csak példának írtam a plázacicás dolgot, azt a többség megérti, esetleg gondolatot merít belőle.

'Mire fogják használni': szabad kiírni kérdést efelől nyugodtan.

'Mire kell szerinted egy lánynak a szépségét használnia, hogy méltó legyen rá': ez sem kapcsolódik a kérdéshez. Erről is ki lehet írni egy kérdést, szerintem amúgy érdekes téma.

'Mi a különbség': Ez sem hinném, hogy idetartozik, de hogy érdemi választ adjak, >szerintem< semmi. Talán azt kéne még eldönteni, hogy melyik volt előbb :D

2016. ápr. 21. 21:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 9, mert a tizedik én vagyok, aki úgy látszik nem érdemelte meg. De következő tíz, szintén megérdemelné, hacsaknem ölt meg valakit, aztán az inkább ne legyen már szép.
2016. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
hát ha dghatnám is őket akkor mind a 10
2016. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!