Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelem, amikor a fiú nem a külső szépséget látja egy lányban (amikor kifejezetten nem szép a csaj) de ezt a tulajdonságát elfogadja a lánynak valami más értéke miatt? Vagy az nem szerelem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a nem szép csaj is lehet valakinek szép.
2012. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen!!de a külső is megfogott az tuti,,,,csak talán mások elött szégyenled?
2012. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, hallottam már róla, illetve fordítva is igaz, én vagyok rá az élő példa:) De hidd el, ha valaki szeret, neki te vagy a legszebb bármilyen kis hibáddal együtt. Aki szeret, de úgy tényleg, az a görbe lábad, nagy orrod..mindenedet szeretni fogja veled együtt:)
2012. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy ilyen megeshet. Persze általában a párkapcsolatok úgy indulnak, hogy megtetszik valaki és megpróbálod megismerni. Velem viszont már történt olyan hogy egyáltalán nem akartam semmit egy lánytól, csak megbeszéltünk ezt azt, hasonló gondolkodásmódú volt mint én, külsőre viszont nem tetszett annyira. Tehát úgy álltam neki hogy esély sincs rá hogy összejöjjünk mert "nem az esetem"... Viszont minél jobban megismertem és jóban lettünk, rengeteg mindenben egyezett a véleményünk és a látásmódunk, aztán lassan már nem izgatott az hogy hogyan néz ki és hogyan öltözködik, úgymond eltekintettem ettől. Elfogadtam olyannak amilyen. Tehát mondhatni beleszerettem, és az hogy milyen a kinézete már nem zavart. Persze nem egy kövér bányarémről írok most, de nem volt olyan tipikus nőideál. Inkább olyan visszahúzódó szelíd lány, apróbb hibákkal. Igaz az ilyen nagyon ritka.
2012. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok 22F
2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Röviden tömören: tetszik, de látom rajta, hogy nem ő a legszebb. Tudom, hogy másnak nem jönne be annyira mint nekem.... viszont tetszik. Nagyon. Mert olyan típus ami megfog. Ilyen van.
2012. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AndreaMariann ***** válasza:
100%

Én egy olyan Férfiba vagyok Szerelmes,aki mellett mindenki úgy néz ránk,mintha őrült lennék,és fintorognak és minden ilyesmi.Nem érdekel,Szeretem.Igazából most szakított velem,de attól még Szeretem,és soha nem érdekelt,hogyan is néz ki.Így született,és igazából Ő a legszebb nekem az egész Világegyetemben.

23/L

2012. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!