Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kedves?

Hogyan legyek kedves?

Figyelt kérdés

Hogy legyek nagyon kedves? Azt szeretném,hogy mindenki úgy ismerjen hogy a "kedves lány"

Adnátok pár ötletet ehez?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!😻😻


2016. ápr. 27. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek segíts, mindenkivel legyél udvarias, ha kérdeznek valamiről, akkor a "kegyes hazugság" elvét alkalmazd, és ha a metróaluljáróban antik lávalámpa szórólappal kínálnak, fogadd el!
2016. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl a nagyon kedves lányok jönnek be, szerintem ezt nem könnyű megjátszani...

Úgy tűnik ez neked nem jön belülről, hanem magadra akarod kényszeríteni? mire jó ez? álarcot akarsz viselni, másnak kiadni magad?


Gary Chapman: Szeretet mint életforma

olvasd el ezt a könyvet, ebben sok hasznos tanács le van írva, én párat alkalmazok is a mindennapi életben általában sikerrel, de van ahol több idő kellett a sikerhez!

Szóval kell kitartásod is legyen, meg ha kedves akarsz lenni, akkor elég nagy türelmednek is...


Pár fontos dolog:

- nyugodt hangvitelben beszélj (ne kiabálva, mint a hisztis p1cs4k)

- talán az egyik legfontosabb eleme: MOSOLY!

- az egész lényed kedvességet, melegséget árasszon

- önzetlenség (ne magadért akarj mindent, tényleg akarj másoknak segíteni!)

- legtutibb megoldás: add oda a kakaós csigád közepét egy édesszájúnak/éhes embernek

- ne szakíts félbe senkit beszéd közben!

...


23F

2016. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 😻😻

Nem,nem akarom magamra erőltetni,csak pl sokan mondják hogy nagyon rendes,kedves lány vagy!

De én nem hiszem el..

2016. ápr. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!