Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ne legyek senkivel kedves,...

Ne legyek senkivel kedves, mert félreértik?

Figyelt kérdés

Alapból ilyen vagyok, mindenkivel, nem bunkózom ok nélkül.

Sokat mosolygok, de a férfiak félreértik.

Nem lehetek csak úgy vidám az életemben? Miért feltételezik, ha valakire rámosolygok, össze akarok jönni vele?



2015. febr. 8. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Csak félreérthető, ennyi. Rád se mosolyognak minden nap, hogy ezt természetesnek vedd, megjegyzem sajnos.
2015. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez egy tök jó kérdés, nekem is ezzel van a bajom. Alapból egy nagyon nyitott, jókedvű, nevetős nő vagyok. Mindenkivel igyekszem megtalálni a közös hangot, szeretek nevetni, poénkodni, szerintem így könnyebb elviselni az élet nehézségeit is. Persze tudok komoly is lenni. Nem vagyok idétlen, vihogós.

Majd összejöttem a párommal, és nemegyszer rendezett féltékenységi jelenetet, ha a munkatársainkkal is nevetgélünk, poénkodunk, és azt mondja, ezt félreértik, és majd többet akarnak, és k..rvának néznek, és stb...

2015. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Megmondod,hogy nem akarsz tőle semmit, persze ezt is mosolyogva és éled tovább az életedet.
2015. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezekkel az emberekkel egy helyre járunk. Mármint ilyen hobbi/szakkör szerűség. (Felnőttek vagyunk.)


És ezért nehéz, mert emberekként nagyon kedvelem őket, és nagyon nagy arcok, de láthatják, hogy mindenkivel kedves vagyok, és mégis azt hiszik, hogy tőlük akarok valamit.

2015. febr. 11. 19:58
 5/5 anonim válasza:
Legyél nyugodtan kedves, ha alapból ilyen vagy, majd leszoksz róla, ha eleged lesz. :-) Ne érts félre, nem rosszindulatból, hanem sajnos tapasztalatból beszélek, én is ilyen voltam, de annyira elegem lett, hogy mindig kellemetlen helyzetbe kerültem, mert a sok hülye padi azt hitte, hogy akarok tőle valamit. Most már nem vagyok kedves, és nincs gond. Sajnos, de ez van.
2015. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!