Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Caitlyn Jenner egy hős?

Caitlyn Jenner egy hős?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
You PC Bro?
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. Nem ment. Csalódott vagyok, és még él bennem a remény, hogy valaki felnyitja a szemem.
2016. ápr. 27. 22:29
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted mitol hos egy hos?


Az en ertelmezesemben Caitlyn Jenner nem fer bele a hos kategoriaba.

Batornak bator, de nem hos.

Mellekesen meg lexarom ki mit csinal magaval es soknak talaltam ekorul a tema korul a mediafelhajtast. Utalom a mediat, fos agymoso banda.


You PC bro?

PC - politically correct - politikailag helyes

Vagod a politikailag helyes dolgokat, haver?

Arra ertik amikor minden faxsagot el kell(ene) fogadnod es nem lehet sajat velemenyed, mert az nem politikailag korrekt, helyes: pl. magamutogato b!zikat nem utalhatod, mert az nem politikailag helyes.

2016. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent a PC ha netán nekem szólt a válaszod.
2016. ápr. 27. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Ő egy gyönyörű nő.
2016. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ok. Akkor felesleges a kerdes, mert akkor te is vagod hogy ez az egesz csak PC bullshit.

Amugy a 3-as valaszodra irtam, amit azt hittem az 1-es kerdesre irtal.

2016. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 david_mc98 ***** válasza:
51%

Nah én meleg vagyok, de az ilyen díszkúrvák nekem nem hősök.

Caitlyn Jenner egy nagyon randa nő és pasi egyszerre, s orvosi szemmel beteg

2016. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom annak. Én hősnek azt értelmezem, aki kiemelkedő bátorságról tesz tanúbizonyságot, aki valami kiemelkedőt tesz is, tudatosan azért, hogy másokon segítsen. Az tényleg bátor dolog, hogy felvállalja magát, de sok más ember is megtette ugyanezt, csak ők ugye nem híresek, és akkor már nem is olyan fontosak. Ráadásul én rajta azt látom, hogy ezt csak magáért tette (mellette anyagiak miatt a republikánus pártot támogatja, ami pont a saját "fajtája" ellen kampányol, a műtétek előtt lazán kinyírt egy embert azért, mert tojt bele figyelni autóvezetés közben), nem látom, hogy nagyon nyíltan kiállna bármilyen ügy mellett is... attól, hogy felvállalta, még nem áll ki az ügy mellett. Azért pluszban is tenni kéne vmit. Azt az egy szem tévéműsort, ismerbe az egész Kardashian-klánt, én nem veszem az ügy melletti kiállásnak, hiszen sztem kb. csak arra való, hogy megtömjék a tárcáját és a reflektorfényben maradjon.
2016. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Számomra ő egy hős.Nem olyan világmegváltó féle,csak olyan "pár ember hőse" típus.Elmagyarázom miért ,de persze nem kötelező velem egyet érteni.Tehát ez a nő (igen,nekem a transznők is nők),több mint 60 évet élt le egy olyan testben,amit nem érzett a magáénak,majd ilyen idősen,híres emberként,aki után lohol a sajtó,azt mondta,nem,nem csinálom tovább,vagyok aki vagyok,vállalom.A fél világ előtt vállalta fel a transzneműségét,a vele járó utálattal együtt.Ez számomra nagyon bátor dolog,de nem ettől lesz hős.Attól lesz az,hogy médiaszemélyiségként megvan a lehetősége milliókhoz szólni,és volt hogy jól/ügyesen használta ezt a lehetőséget (itt leírnám,hogy mint minden celeb ő is mond oltári nagy baromságokat amikkel én sem értek egyet,de nem ez a fő téma).Nem árt a témával kapcsolatban tudni,hogy a transzneműek között kiemelkedően magas az öngyilkosok aránya,illetve sokszor lesznek gyilkosság/erőszak áldozatai.Na már most ha egy transz ember végignézte amin ez a nő keresztül ment,ahogy állta a folyamatos savazást,köpködést,talán-ismétlem-talán,elgondolkozott azon,hogy ha ez a nő 60+ évesen kiállt a világ elé,és minden atrocitást bevállalt,akkor lehet hogy nem olyan rossz a helyzet.Lehet,hogy így is lehet teljes élete,és nem kell önként a halálba futnia.Számomra ha Caitlyn Jenner ezzel,hogy felvállalta magát,akár csak egyetlen egy másik embernek is reményt adott,egy kicsit igenis hőssé vált.Mondom ezt egy transzférfi húgaként,aki nem látott egy morzsányi reményt sem maga előtt,és úgy döntött,hogy inkább kiradírozza magát erről a bolygóról.Remélem nem voltam túl kusza,és érthető amit mondani próbáltam,csak kicsit felkavart a téma.
2016. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!