Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barnából türkizkék hajat...

Ha barnából türkizkék hajat szeretnék, muszáj kiszőkítenem előtte?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, és türkizkékesre szeretném befestetni a végét. Az egyik kérdés, hogy mondjuk egy kisebb budapesti gyorsfodrászatnál ez mennyibbe kerülne, a másik, pedig, hogy muszáj-e előtte kiszőkíttetni a hajamat, hogy látszódjon rajta a kék?

Nem baj, ha kevésbé látszódik emiatt, csak szőkíteni ne kelljen...

Ilyesmi színűt szeretnék:

[link]

[link]


Ja, és ha valakinek volt már ilyesmi, kérem írja le a tapasztalatait (mennyire intenzív, nem fogja-e meg a ruhát, milyen lesz, amikor kopni kezd, mennyire roncsol, stb.), nagyon hálás lennék!

A válaszokat előre is nagyon köszönöm mindenkinek, megy a zöld pacsi ;)



2016. márc. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt sosem ilyen színű hajam, de láttam videót youtube-on, egy csaj ilyenre festette, és ő kiszőkítette előtte. Különben nem látszana.
2016. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell szőkíteni, mégpedig elég világosra. A világoskék színezőnek megvan az a sajátossága, hogy ha sárga hajalapra van téve, könnyen zöld lesz az eredmény, erre figyelni kell.
2016. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz előtte kb fehérre leszívatni a hajad, másképp semmi nem látszik a kékből. Sárgás hajon meg fűzöld lesz leginkább, ezért kell fehérig leszívatni. Volt kék, zöld (véletlen mert sárgásra festettem:)) lila, pink, narancssárga hajam is már. Nem tartósak, kb minden 2. mosásnál frissíteni kell a színt. És van amelyik összefogja az ágyneműt meg a világos ruhákat is gondolom, de én csak feketét hordok.
2016. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, ennek nem örülök, de azért köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló, hogyhogy kb. minden második mosásnál kell frissíteni a színt? Mert nekem volt már padlizsánlila hajam, és az 3-4 hónapig intenzíven látszott, a fakó pirosas szín pedig még mindig benne vana hajamban..

2016. márc. 3. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Huu, régi kérdés, de mintha rám szabták volna:D Még a padlizsánból pirosasra kopás is megegyezik.

Befestetted végül? Ha igen, hogy sikerült? 😁

2020. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!