Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha betegesen...

Mit csináljak ha betegesen passzív-agresszív vagyok?

Figyelt kérdés

Építésvezető vagyok és az egyik alkalmazottam beszólt nekem, én nem szóltam vissza hanem elmentem, de viszont aznapra 0 munkaórát írtam be neki. Persze a főnök nekem hitt és nem neki, mikor panaszkodni kezdett.

Vagy az utcában lakó ember nekicsukta az ajtaját a kocsimban de úgy hogy az ütköző műanyag megrepedt és én pont láttam (meg hallottam). Én éjjel nem tudtam aludni emiatt, hajnalban kimentem és kiszúrtam a másik kocsi mind a 4 kerekét.

Volt olyan is hogy mikor kerékpároztam és a kerékpár úton állt egy kocsi én megkarcoltam azt a kocsit.

Olyan is volt többször is, hogy mikor megyek bevásárolni és nagyon közel állnak hozzám 2 centire, akkor hirtelen mozdulatok végzek, például hasba könyöklöm. Persze bocsánatot kérek meg minden, mintha véletlen lett volna.


2016. ápr. 28. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Jó úton haladsz. Nem kell semmit tenned ez ellen.

A megoldás majd megtalál téged.

Ilyen a szembe szomszédom is. Néha emberére talál a passzív agressziójával. Egyszer láttam, hogy egy kicsit bevizelt, amikor egy korábban általa megkárosított emberke felismerte. Csak a kora miatt nem ütötték szét a fejét. Senki sem állította le a fenyegetőző felet, mert tudták hogy nagyon megérdemli, amit kaphatna. Akkor 1 hónapig nem is ment emberek közé, talán a hiúsága miatt.

Mára ezt elfelejtette, és ugyan olyan antiszociális mint korábban, csak már nem mer rongálni, meg idegeneknek beszólogatni.

2016. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Te nem passzív agresszív vagy, hanem egy gerinctelen féreg. Az előzőnek igaza van, remélhetőleg nemsokára megtalál az embered és helyre tesz. Aztán vagy tanulsz belőle és gerincet növesztesz, vagy továbbra is élettelen maradsz.

Annak pedig örülj, hogy az alkalmazottad normális. Felénk ilyenért másnap már nem mennél be dolgozni, mert törött lábbal nem tudnál.

2016. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
gyöker vagy:D
2016. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
ne is hallgass rájuk,igenis kellvalakinek igazségot tenni,mert azemberek genyók és nem kell mindent eltürni,papucsnak lenni.megérdemlik a bosszút.mert különben csak kihasználnak
2016. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
üdvelőző voltam. a bíró"
2016. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Felénk ilyenért másnap már nem mennél be dolgozni, mert törött lábbal nem tudnál."


Felénk meg ha valaki beszól a főnökének akkor repül vagy más szankció.

2016. ápr. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!