Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok? Kiállhatatlan,...

Mit gondoltok? Kiállhatatlan, passzív-agresszív élettárs (nő),3 éves gyerek, közös élet. Mennyire sérül a kapcsolatom a gyerekemmel, ha elhagyom a nőt? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg?
2015. aug. 14. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs változás, természetesen hagyd ott, mert így a gyerek még inkább sérül. De a bíróságon elmondhatod, hogy szr az élettársad, így te akarod a gyereket, hgy ne legyen lelki beteg.
2015. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Milyen érdekes, a pasi lelép gyerek nélkül, mert neki úgy egyszerűbb. Vidd a gyerekeidet is, mint egy apa, és neveld őket.


Ja, az már nem pálya!

2015. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

4 évvel ezelőtt, mikor gyereket csináltatok, nem volt kiállhatatlan, passzív-agresszív nő? Azóta gyökeresen megváltozott? És ha igen, elgondolkoztál rajta, hogy vajon neked mekkora szereped volt ebben?

Amúgy egyetértek, ha aggódsz a gyerekért, küldd el a csajt, és élj boldogan együtt a gyerekeddel, neki se jó egy "kiállhatatlan, passzív-agresszív nő" mellett. 3 éves elmúlt, úgyhogy a pelenkázását megúsztad.

2015. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2

Nem mondtam, h nem vinném, de intelligens a 'párom', szóval nem hiszem, hogy el tudnám vinni a gyereket. Őt ő is imádja.

2015. aug. 14. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem is akarod, valóban nem tudod, csak rajtad múlik. Tévedés, hogy a bíróság mindig, minden esetben az anyát részesíti előnyben.
2015. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3

Nem volt ennyire + kb. akkor akartam elhagyni, mielőtt kiderült hogy terhes. Nem vetette el, pedig javasoltam.

2015. aug. 14. 23:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez a 'nem minden esetben' nem túl kecsegtető. Tapasztalat?
2015. aug. 14. 23:56
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Statisztika:-)
2015. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
a csajod agresszív, de a gyereket azért lepasszolnád neki. egyetértek az előttem szólókkal, gáz.
2015. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

"Nem vetette el, pedig javasoltam."


Na ez szép. Biztos egyedül lett terhes.

Te meg javasolsz, majd lelépsz.

Én ritka birka természetű nő vagyok, de lehet, én is agresszív lennék így.

2015. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!