Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek bunkó?

Mit tegyek, hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Àltalàban csak a fiùkkal szoktam az lenni, de nem direkt. Engem màr elskatulyàztak bunkònak ès nem tudok kitörni belôle. Hogyan lehetne, hogy kedvesnek tartsanak? Nem vagyok egy nyalizòs, csöpögôs làny, inkàbb viccesnek szàmítok, aki a tàrsasàg közepe. Èn sose akarok megbànatani senkit mègis bunkónak mondanak... milyen egyàltalàn egy bunkó làny?
2016. ápr. 29. 22:29
 1/6 anonim válasza:

Szia:) hát előszőr próbáld meg azt, h nem mondod ki azonnal, amit gondolsz

Pl.: egy srác vmit csinál és erre az lenne a reakció:Hogy te mekkora egy kretén vagy!

Amúgy te az a tipikus ami a szívemen, az a számon tipusu lány vagy?, mert akkor nehéz

Én ilyen vagyok, csak engem inkább ijesztőnek/zakkantnak könyvelnek el

Amúgy előbb magadban kell mindent elhatároznod. Lehet, h a környezetednek ez nem tűnik fel sokáig, de ne csüggedj, mert egy idő után ők is tapasztalni fogják:)

2016. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bunkóóóó
2016. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
társaság közepe, tehát extrovertált vagy. könnyen megbánthatsz másokat úgy h észre se veszed. meg ha túl nyitott vagy, pl közös üdítős dobozból iszol a haverokkal meg ilyenek, akkor sokan inkább elkerülik azt hogy ismeretségbe kerüljenek veled
2016. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tahó
2016. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradj csendben egy időre és figyeld a környezeted...
2016. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne legyél bunkó
2019. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!