Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom fura a kérdés, de...

Tudom fura a kérdés, de hogyan legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Mindenki azt csinál velem amit akar? Mindig én voltam a kedves, a csicska meg minden ilyen sz.rság. NEM most vége! Kérlek adjatok tippeket, hogy legyek az a hamisítatlan bunkó? Az alfahím úgymond? Kérlek vegyétek komolyan.
2014. jún. 10. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komolyan veszlek, komolyan valaszolok. Legjobban tudnal tanulni itt a kerdesekbol. Nem a valaszokbol, hanem a kerdesekbol, amit sok bunko feltesz, aztan teljesen ki van, sztresszel mert a valaszolok nem ertenek vele egyett.
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszokból is sokat tanulhatsz. :) Beszélj csúnyán és minden ártatlan kérdésre rögtön támadd le az illetőt, sértegesd, ahogy csak tudod, mindent mondhatsz, ami csak eszedbe jut. Minden kérést utasíts vissza, te pedig használj ki mindenkit, ugráltasd őket, stb. Menni fog, nyugi, másoknak is sikerült!!! :)
2014. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nos...hamisítatlan bunkó? Az alfahím úgymond?


Erre a kérdésre azért irok neked mert eszembe jutott 1 emlék.

Az 1-ik volt barátom később haver most pedig ellenségem pont ez a fajta volt ami te lenni akarsz...ezzel részben születni kell+környezeti hatások(tanultam psichológiát)

mikor már elég nagy voltam és nem voltak megkötéseim(iskola). Megmondtam neki,hogy látani nem akarom...stb.

Szval ne akarj ilyen lenni mert aki okos az előbb-utóbb le se fog sz*rni.Pont az ilyen magadfajta embereket utálom a legjobban.

Amugy sem fog sikerülni neked,max valakinek a kutyája leszel és csicskulni fogsz melette.

Legyél kedves,mondj szépeket...NÉHA EZ SEM ELÉG!!

Hát akk meg mi a fenének akarsz ilyen lenni.???

LE LEHET PONTOZNI!

Nem azért beszélek itt mert best akarok lenni.

2014. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
AM..Azt sem mondom h nyalizzál le-fel-alá..Ésszel viselkedj mindig minden helyzetben. Nincs tökéletes ember,de mindig lehet haladni afelé!
2014. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam sokáig. Kedves, segítőkész, barátkozós, konfliktuskerülő. Aztán tényleg csak kihasználtak, kértek, kértek, kértek, de amúgy le se xartak. Nos, bunkó nem lettem, csak zárkózottabb, és megtanultam "nem"-et mondani.
2014. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen emberek miatt szintén zárkózott lettem,hideg,és rendkivül haragtartó az önfejűségem miatt IS!+++Köszönhetem a bizalmatlanságomat az ilyen mocsadékoknak mint amilyen a kérdező akar lenni.
2014. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom, hogy selejt vagy, mert az önfejűséged miatt lettél visszahúzódó.
2014. jún. 10. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te. Sokszor még most is, mert gyakran kiesek a bunkó szerepből.


Ezeket a szavakat, kifejezéseket használd:

NEM. NINCS. HÚZZ A PI***ÁBA. NEM ÉRDEKEL. LESZ@ROM. NEM ÉREK RÁ.

A "nincs" szó nálam a leggyakoribb.


Volt olyan, h külföldi csere diák program keretében lengyel országban voltunk. Össze kuporgattam a sokáig gyűjtött pénzemet és átváltottam lengyel pénzre és úgy indultam el. A többieknél csak forint volt.

Kérték, hogy vegyem már meg én a piát aznap este, majd holnap váltanak pénzt és megadják. Megvettem, a lóvém 1/3-a ráment. Másnap voltak a pénzváltóban, de nekem elfelejtették megadni amivel tartoztak. Mikor kérdőre vontam őket, mert hát szuvenírt szerettem bóvolna haza vinni a rokonoknak. Azt a választ kaptam, hogy "jó van má'"

Míg ők bevásároltak a sétáló utcában, én a helyi turiban vettem plüsst a rokonoknak.


Gondolom te, kérdező, nem akarsz mindig bunkó lenni.

Én csak annak adok/segítek, aki már segített nekem. Vagy ha nem ismerem az illetőt, de látszik rajta, hogy ráférne és nekem különösebben nem kerül semmibe. Ily módon azok az emberek akik kihasználtak elkoptak mellőlem.

2014. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló. Mukatárs, anygai gondokkal, nem is annyira mondanám a barátomnak. Rengetegszer adtam neki kölcsön, mert kért. Megadogatta, majd egyre később, csúszott, nem tartotta az időpontokat. Aztán egyszer azt mondtam neki, hogy figyi, most nem. Na erre elhordott minden szemét sz.arházinak, hogy mekkora bunkó vagyok, nem vagyok képes segíteni, stb. Persze az előző segítségnyújtások mind feledésbe merültek. Mondtam is neki, ha adok, azt természetesnek veszi,(úgy hogy én soha nem kértem tőle egy szívességet sem) de ha egyszer nem, én vagyok az ősbunkó. Soha többet, senkinek!
2014. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon kedves kérdező!

Ne tessék engem egy szemilyiségjegy alapján megitélni főleg ugy,hogy nem is ismersz.Nemtudom ki a selejt...mikor te akarsz alfahim lenni...XD..Én csak jó utra akartalak terelni,de látom a mocskos szón fenakadtál.Látszik,hogy még nem nőtt be a fejed lágya.

Mint mondtam,emlitettem milyen vagyok,szval szépen törlöm a kérdésed és rádbizom eddigi szerencsétlen társasági életedet..sok sikert kivánok


Nem haragszom én rád,csak még kicsi vagy ahhoz h magyarázkodjak neked+türelmem sincs(őszintén)


Bizom benne ,hogy majd valaki a helyes útra terel és sikeresen fogsz rajta haladni,de ennyi erővel ez nagyon kétséges.

2014. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!