Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baromi szégyenlős vagyok, mit...

Baromi szégyenlős vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baromira szégyenlős vagyok, minden tekintetben. Öltözőben nagyon nehezen öltözök át, közös zuhanyzás is (pl uszodába) nagyon nehezemre esik, piszuárnál való pisilés teljesen esélytelen, főleg ha közelembe vannak. Ezeket nagyon szeretném leküzdeni, szeretnék nudi strandra is elmenni, kipróbálni, de így nehezen megy... Sajnos volt 2 lágyéksérv műtétem, aminek a hege ott van, és ez is zavar... Csajoknál is ez a gátlás bennem, és ezért is vagyok még szűz... 28F



2016. máj. 1. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy szűz vagy, az ne érdekeljen. Én szüzen fogok meghalni és sxarok bele magasról. Ez van. Amúgy ne legyél szégyenlős! Ennyi a titka. Ezt úgy érd el, hogy legyél büszke a testedre. Nincs mit szégyellned, mondd azt, hogy a két heg az harci sérülés, azt ennyi. Gondolj erre.
2016. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire nyugtat meg, de én pl. kifejezetten szexisnek tartom a sebhelyeket. Magamon is szeretem őket, dögösnek érzem magam tőlük. Biztos vannak rajtam kivül ilyen elborult lányok, meg egyébként sincs ráirva a homlokodra, hogy lágyéksérved volt és annak a nyoma van ott. Szóval szerintem fölösleges ennyit paráznod egy heg miatt.

18l

2016. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem akarok ünneprontó lenni, de ezt pszichológus segítségével lehet feloldani. Nem azért mondom, hogy mindenképp betegségtudatot ébresszek benned, hanem, mert ugyan ez a szégyenlősség a problémám, és pszichológushoz járok vele jelenleg. Pedig én az utolsó pillanatig tagadtam h lelki eredetű lenne.
2016. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tagadom, h lelki eredetű.. lehet.. igazából múlt évbe oldódott elég sokat bennem ez, de most úgy érzem kissé visszaestem.. kaptam sok tanácsot, pl h "kényszerítsem" magam pl a piszoár használatára (ez pl buliba piásan még úgyahogy megy is, ha nincsenek közelembe), nyilvános zuhanyzók használata... ez utóbbi már nagyon nehezen megy.. pszihológus amúgy mit tud tenni?
2016. máj. 1. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerítsd magad! Haverokkal menjetek el uszodába vagy valami, direkt legyél az öltözőben minél tovább meztelen, hogy minél többen lássanak.
2016. máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne erőltesd ami nem megy, mert csak kudarc élményed lesz, sokkal kisebb lesz az önbizalmad.

Mindenképp ajánlom keress fel egy pszichológust, mert a probléma lelki eredetű és visszanyúlhat egészen kisgyermekkorig. Úgy gondolom ez a legjobb módja annak hogy teljes értékű emberként élhess és ne légy szégyenlős.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már nagy fiú vagy, és tudnod kellene, hogy ilyen idős korban már az a ciki, aki nézi és megjegyzést tesz rá.


[link]


Ez a videó arról szól, hogy akkor tudsz előrelépni, ha elfogadod a saját sérülékenységedet. Ajánlom!

2016. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyen a pszichológus! Nem vagy hülye (és nem is leszel) attól, ha pszichológushoz mész!

Ha "beteg" lennél, akkor pszichiáternek kéne neveznünk a szakembert, na az foglalkozik az elmebetegekkel! Utóbbi a pszichológussal nem egyenlő! :)

2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!