Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt az embert aki...

Hogy hívják azt az embert aki mindig szidja magát?

Figyelt kérdés
Tipikus lányok, mindig mondják magukról hogy "csúnya, kövér vagyok", amikor pont az ellenkezője, de lehet tényleg annak látják magukat valami fura módon..
2016. máj. 2. 18:26
 1/4 Cennedy válasza:
100%

Önbizalom hiányra gondolsz szerintem.

Vagy anorexia, de az pszchiés betegség, amikor kövérebbnek látja magát az ember.

2016. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önsajnáltató? Amúgy egyes riban.cok (ne tessék összetéveszteni a lányokkal, nem ugyanaz) csinálják ezt, az önbizalmuk növelésére (hogy kijavítsák őket, hogy nem is csúnyák s egyebek).
2016. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mazochista.
2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera ***** válasza:
Lehet, hogy annak látják magukat. Nekem volt hogy kövérnek gondoltam magam úgy, hogy S-es ruhákat hordtam, és utána híztam 10 kilót, most meg iyen Xl-es lettem, egyenesen hájbáj. De ha kimegyek az utcára, minden második nő ilyen, szóval most már nem tudom mit gondoljak. Mindenesetre jobb volt a régi énem. Egyszer majd csak lefogyok.
2016. máj. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!