Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják az olyan embert,...

Hogy hívják az olyan embert, aki mindig talál valami okot, amin aggodalmaskodhat, és hogyan lehet ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Az ember konkrétan én vagyok. Akármilyen célt elérek, vagy elvégzek valami feladatot, mindig a következőn aggódom, és soha nem tudok egy kicsit mentálisan is ellazulni.

21/F


2015. aug. 4. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Paranoiás?
2015. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"A paranoid személyiségzavar (Paranoid personality disorder) olyan betegség, amely a nemzetközi betegségosztályozások szerint leginkább túlhajtott gyanakvásossággal és azzal a folyamatos tendenciával jellemezhető, hogy az egyén a környezetében lévő személyek cselekedeteit és szándékait, folyamatosan rosszindulatúnak, fenyegetőnek és ármányosnak véli/értékeli. "


Én nem gyanakvó vagyok másokra, sem fenyegetőnek nem vélem mások cselekedeteit, szimplán ahelyett, hogy az elvégzett dolog után egy kicsit lazítanék és megnyugodnék, hogy túl vagyok rajta, rögtön azon aggódom, hogy a következő teendővel mennyi bajom és munkám lesz.

2015. aug. 4. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmmm. Akkor csak túlaggódod magad minden fisf*son :D :) Erre nem tudok szakszót :S
2015. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Karrierista? :D
2015. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vészmadár, kákán is csomót kereső, kötekedő
2015. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, mi történt, amikor nem sikerült megcsinálni valamit. Nagy valószínűséggel semmi különös. Ha ez a mostani sem sikerül esetleg, akkor sem lesz semmi különös. Dobj be egy sört, aztán lesz, ami lesz!
2015. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elérsz egy célt, azt valamilyen módon ünnepeld meg, pl. vegyél magadnak valamit.
2015. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyiban egyetértek az előttem szólóval, hogy kell némi pozitív megerősítés, épp csak a módjában nem.


Szerintem ha megcsinálsz valamit, akkor szánj rá némi időt, hogy gyönyörködhess benne.


"Igen, ezt én csináltam. Így sikerült. Ezt tudom."

2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szorongó?
2015. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!