Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez érdekes témájú...

Szerintetek ez érdekes témájú történet?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy történetet írok, mely nagy vonalakban arról szól, hogy egy keresztény családban nevelkedett fiú ,aki elvesztette a hitét, elzüllött, kiégett, beleszeret egy keresztény lányba, pontosan először csak fellángol, sokáig nem is vallja be, mindenféle csellel próbálja közelebb kerülni hozzá, azonban a lány átlát rajta, aztán amikor végül szerelmet vall a srác, kiderül számára, hogy ez az érzés viszonzatlan. Bár a lány egy kicsit vonzódik hozzá, de a személyisége, a szívében lévő sötétség taszítja. A hősszerelmes férfi minden módon megpróbálja bebizonyítani a lánynak, hogy méltó a szeretetére, megpróbál jobb emberré válni, ám a lánynak ez nem elég, nem bízik benne, nem hiszi el, hogy tényleg képes rá, és nem alaptalanul, mivel a fiú többször visszaesik a zűrös haverjai vissza-vissza rántják. A lánynak egyébként a nagy álma, hogy énekes legyen, és szép hangja is van, ám nem ismerik el a tehetségét, mert protekció kéne ahhoz, hogy bárhova is bekerüljön. A fiúnak nagyon tetszik a lány hangja, rajong érte és biztatja. A lány azonban már kezd beletörődni, hogy ez az álom nem fog teljesülni, mígnem a srác találkozik egy régi ismerősével akinek a kapcsolatai révén el tudja érni, hogy a szerelmére felfigyeljenek(...).


Elég drámai történet lesz, emberi gyarlóságról, visszaesésről és újra felállásról, küzdésről, szeretetről, hitről, szerelemről ,szenvedésről, emberi jellemfejlődésről, motivációról, álmokról, célokról, bizonytalanságról, örömről, bánatról fog szólni.



2016. máj. 3. 07:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy pontosan hogyan folytatódik, hogy mi lesz a vége, azt még nem tudom, jelenleg még csak körvonalazódnak a dolgok.
2016. máj. 3. 07:15
 2/9 Lollipop Girl válasza:

Nekem személy szerint felkeltetted az érdeklődésemet.

Sok sikert és kitartást kívánok a megírásához!

20/L

2016. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nagyon izgalmasnak tűnik, én szívesen elolvasnám! Sok sikert!! :)
2016. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Èn is szoktam írni. Nekem annyira nem tetszik...nekem így elsőre kicsit giccsesnek látszik a sztori de lehet tèvedek.

Ha srác ès a lány kapcsolata tènyleg reálisan van felèpitve akkor azt mondom, hogy jó sztori lehet.

2016. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Realisztikus az emberábrázolás benne.

Most csak nagyjából leírtam a keretet, hogy legyen valami kép róla. Ennél jóval bonyolultabbak a karakterek , a történet folyamán szép lassan bontakoznak ki.

2016. máj. 3. 07:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyáltenger az egész, melynek a végét már a történet elején tudod és időpocsékolás lenne olvasni. Bocsi. Le lehet szavazni, de aki nem szereti a nyálas szappanoperákat, az mind így gondolja.
2016. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tènyleg jól fel van èpitve a kapcsolatuk lehet èrdekes, bár ahoz nagyon finoman kell megírni a sztorit...Mert alapból èn is azt mondom, hogy nyálas de ennyiből nem lehet ezt megítèlni.

Bár vannak rá jelek, hogy inkább egy rozsaszínbe pompázo törtènet lenne mint egy èrdekes sztori.

2016. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nyálas tucattörténetnek tűnik így elsőre. Persze sokat javíthat rajta, ha jól van megírva (ha elmesélném két mondatban, miről szól a Háború és béke, kb. úgy, ahogy te a sztoridat ide leírtad, az is tucattörténetnek tűnne...).


Amúgy ha drámaira akarod venni a sztorit, akkor legyen az a vége, hogy a csaj bekerül az énekesek közé, ahová a hősszerelmes protezsálta be, de persze a csaj le se bagózza utána a fiút, hanem egy önelégült kis p*csa lesz, aki emelt fővel elvárja, hogy mindenki a kedvére tegyen. És lehet az a végkicsengése, hogy "nesze neked kereszténység". És ugye a hősszerelmesünk züllött ember, aki otthagyta a keresztény utat, de mégis önzetlenül segített azon, akit szeretett. Így a végső kérdés lehet az, hogy az a jó ember, aki templomba jár, és hű de nagyon istenfélő, vagy az, aki sz*rik az egészbe, de amikor kell, önzetlen tud lenni és cselekedeteiben tényleg csak a szeretet vezérli, hátsó szándék és számítás nélkül.


Bár a történet ott bicsaklik meg, hogy a lány nem szerette viszont a fiút, így nem is kell neki hálásnak lenni. Ezen a ponton lehetne valami csavart még beletenni, pl. hogy amikor a lány megneszeli, hogy a fiúnak vannak kapcsolatai a zene felé, akkor legyen irányába kedvesebb.


De összességében a sztori elcsépelt, és nem nagy valami, én nem írnám meg.

2016. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A történet olyan amiből 12 egy tucat. Holdfényes lányregény, tele van vele a piac. A kakarterisztikus ábrázolás meg nem úgy megy, hogy elhatározom. Ahhoz tanulni kell. Nem keveset.
2016. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!