Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvehetik Tőlem a kisbabámat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvehetik Tőlem a kisbabámat? Érdekes a történet. Fontos!

Figyelt kérdés
Kisbabámmal 6hetesen hazaköltöztünk szüleimhez, az apa bántalmazásai miatt.Kapcsolati erőszak, súlyos testi sértés, kokainozni kezdett és whiskyzni, póker éjjel-nappal, és az állandó lelkiterror. Ketszer fogvatartott nem engedett el vegul szuleim segitettek. Amiota itthon vagyok szulokkel, tavoltartast is adtak ki mert zaklatott. Na most, ki jott a birosagtol egy olyan deadvanya, ami tomeny 4oldal hazugsag Rolunk. Azt adja elő hogy mindenki elmebeteg. (Nem igaz) hogy veszélyben a baba mert ide hetente jar mento-rendorseg ongyilkossagi kiserletek miatt meg bantalmazas miatt ( engem vernek)... es hogy korhazba tett anyukam csonttoresekkel stb, apu leakart minket lőni a vadaszpuskaval. Stb ilyen dolgok. Hogy gyogyszerfuggok vagyunk meg anyukam skizofren... szoval totalisan kivagyok! Na most, igaz ebbol annyi, hogy aput egyszer kifogtak ittasvezetessel, de O nem alkoholista, ez egy hetvegen regen tortent, azota sem ivott semmit soha! Dolgozo ember cegekkel, 4 hazunk van, sajat szepsegszalonunk anyummal. Itt a haz also reszeben (helyben). Most a kerdesem az, ha korabban volt is kivetni valo a csaladban ( nagyszulokkel) azert elvehetik Tolem a kisbabam? Azt keri hogy soron kivul vegyek el. Pedig nagyon nyugodtan elunk, anyagilag atlagon felul, es amiket ram kiralalt hogy nem lattam el a gyermeket, ezt vedonok es csaladsegito tudja alatamasztani hogy minden rendben van, a haztartas a higienia, a gyermek fejlett apolt igenyes otthon-emberek. Lenyegeben mindennek az ellentetjet allitja, ami a valosag. De ha a nagyszulokre elhiszik a koholmanyokat, akkor mi lesz ? :(

2016. ápr. 10. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi.
2016. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, anyukamnak van egy ugye, mert a postas neki ment ittas allapotaban es anyu feljelentette...meg a postas is Őt. Es ezt kikeri hivatalbol volt elettarsam. Ez nemntul jo de en tudom hogy jobb helye babamnak nemnlehetne hisz anyukam egy csaladsegito asszony...apum egy 25eves vallalkozassal rendelkezo ember. Jo a hire a csaladnak.
2016. ápr. 10. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A bíróság sem hülye, a gyerek érdekeit tartják mindig szem előtt, és a gyermeked érdeke pedig az, hogy te neveld fel, ne pedig ez a senkiházi sz@ar. Szóval nyugodj meg, nem lesz baj :)
2016. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Annyi eszed van, komolyan. Bar gyereket szultel egy ilyen idiotanak szoval nem csodalom hogy meg ez a kerdes is megfordult a fejedben (tudom, tudom... a terhesseg elott es a terhesseg alatt evekig tisztes, dolgozo aranyember volt majd, a szules napjanak hajnalan kifordult onmagabol es te ezt nem tudhattad... tudjuk). A valasz nem, nem vehetik el toled. Es nem, nem fogjak egy kokainozo idiotanak adni ot, viszont lathatasi joga van.
2016. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne egyből betámadni a kérdezőt, bajba került, volt egy kérdése, nem értem miért kell egyből támadni. Amúgy meg hülyeséget se kéne írni, ha távol tartási végzés van az apa ellen, akkor nincs láthatósági joga. (Ptk 4:178.§ (2))
2016. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolso: sosem.volt aranyember. Magamnak szultem, tudram h ha kulon valunk is jo sorsunk lesz. Egyebkent pedig valoban dult a szerelem es harmoniaban eltunk attol elfuggetlenitve hogy mindig megvolt benne a zsarnokoskodasm es a terhessegem vegere valtott at, a szuletese utan lett gonosz. A hibam: h terhesen nem hagytam el.ezt valalom is!
2016. ápr. 10. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Segghülye nő, és agresszív beteg állat párjának aztán tényleg tovább kell adnia a génjeit...
2016. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, van rá pénzetek, úgyhogy sürgősen keress fel egy jó ügyvédet. Te is megnyugszol, ő pedig mindent elintéz és rendbejönnek a dolgok. Elég aljas alaknak tűnik, amíg nincs meg az ügyvéd nem lépnék semmit.

Bár nem értek hozzá, de ez szerintem rágalmazásnak tűnik,amit a volt párod művel, amiért őt vehetik, de mondom, csak szerintem.

2016. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom a primitív emberek miért írnak kommentet. Nem tudnak semmit az életemről s mint irtam : igy van, hibát követtem el hogy ilyen emberrel maradtam terhesen, de 5hónaposan jönni rá hogy ez az ember egyre mocsokabb, először megpróbál egy kismama helyrehozni mindent sem pedig kiugrani a kapcs.bol az első alkalommal. Hogy megszultem és atvaltott kocsogbe az o bepanikolasa miatt arrol kossz nem tehetek. Hiszen en nap mint nap mindent megtettem a gyermekunkert es erte-kapcsolatunkert. Tobb ilyen kommentet nem kerek eleg volt ennyi koszi szepen.

Aki megveddett, koszonom! Annak is, azoknak is, akik erdemben valaszolni tudnak es tanacsokkal ellatni.

Segghulye meg Te vagy kedves tragar szavakkal illeto komentelo.

2016. ápr. 10. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítőben dolgozom, itteni tapasztalatok alapján azt mondom, hogy nem fogják elvenni. Sajnos a te családodnak is hosszas macera lesz kapcsolatot tartani a gyámhivataltól kezdve a gyermekjólétin át mindenkivel, de ha vállalod az együttműködést, senki egy rossz szót nem szólhat rád.

(Van hasonló esetem. Ott már a rendőrség is sóhajtozik, hogy már megint az adott apuka, megint egy feljelentés, idióta...)

2016. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!