Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lenne nektek a tökélete...

Milyen lenne nektek a tökéletes barátnő, lelki társ, feleség, álmaitok nője? És vannak e még normális, vallásos lányok ezen a bojgón?!

Figyelt kérdés

Nos,ez hosszú lesz de azért teszem fel ezt a kérdést hogy hátha akad egy lány aki esetleg netalántán hasonló tulajdonságokkal rendelkezik vagy hasonló képpen gondolkodik vagy lát a kovetkező pár sor és saját maga közt valami hasonlóságot. Szóval először is 18(leszek nemsoká)/F vagyok és rájottem az utóbbi időben hogy a lányok tobbsége a kornyezetemben vagy ostoba,gyerekes,vagy csak szimplán buta mindenhez legyen az tanulás vagy egy szimpla beszélgetés, vagy pedig ku*va. Ez eléggé szomorú de észrevételem szerint ez sajnos így van és rájottem hogy sokkal tobb manapság a "minden hétvégen buliba járós és berúgós és mindenkivel levekszemes"lány mint mondjuk a kedves,aranyos,tanulós,könyvolvasós (VALLÁSOS!)egyszerű viselkedésű lány akinek még esze is van és humora is akad.

Nos kérdem én, VAN E még azokból a normális, kedves, aranyos, nem alkoholista, nem ku*va, nem IQ-tlan,nem buta, hanem vallásos (vagy legalábbig vallást nem ellenező) értelmes, okos lányokból akik törődenek az életükkel, a jövőjükkel, nem állnak össze akárkivel akivel találkoznak mert "jaj mindenkinek van barátja nekem is kell csak hogy legyen", hanem ellenkezőleg, megfontolt, gondolkodó,jó természető és személyiségű, inkább csendesebb és visszahúzódobb típusú és értelmes, kultúrált beszélgetésre hajlandó, nem facebook es társai függő,sorolhatnám a végtelenségig szóval nagyjábol remélem értitek mire gondolok, számomra ez volna a Nagy Ő.

Respect aki ezt elolvasta akármit irhattok nem sértődom meg semmin és

PS: helyesírási hibákért elnézésteket kérem (mentségemre szóljon, Szlovákiai vagyok:D)

puszi:*



2016. febr. 28. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Elég jól leírtál engem:) És igen, akadnak még néhányan:)

16/L

2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az elég lenne ha lehetne egy (bármilyen) barátnőm, aki szeret és akit szerethetek.
2016. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tökéletes barátnő egy olyan lány lenne, akit nem zavar az, ha nem beszélek folyamatosan mindenféle hülye témáról, nem tudom, hogy ilyen lányok léteznek-e.. :D
2016. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van sok ilyen lány, csak ők nem öltöznek qrvásan, lehet,h némelyikük csúnyább az átlagnál, ezért a fiúk észre sem veszik őket vagy éppen lenézik, kicsúfolják. Én ebben a cipőben jártam kamasz koromban. Lehet,h a te környezetedben is léteznek ilyen csajok..
2016. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen ez alap dolog, természetes hogy a legfontosabb hogy szeressétek egymást de tegyük fel hogy választhatnál és olyat kapnál amilyet szeretnél :D
2016. febr. 28. 21:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy a környezetemben vannak e de kétlem itt még a kevésbé szép lányok is qrvák de örülok hogy valahol vannak még normálisak is :D
2016. febr. 28. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen..egy kedves, aranyos, figyelmes, szerethető, "visszafogottabb" lánynak örülnék:) De attól sajnos messze vagyok hogy választhassak (eddig még nem is jutott nekem barátnő)
2016. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Álmaim nője talán Isten(nő). Rondábban, de őszintébben fogalmazva nekem nincs álmaim nője, én egy magányos alkotó vagyok, aki annak örül a legjobban, amikor odahaza van egymaga, csend és béke öleli körül, és elmerül abban a tevékenységben, amit éppen végez. E mellé az életstílus mellé nem férne el egy másik ember társként, joggal és okkal érezné, hogy csak sokadik a rangsorban. Álmaim nője tehát olyan, amilyennek éppen akarom - vagy akarja az ihlet, mert ha festek, rajzolok vagy írok, akkor azon kapom magam, hogy elment egy éjszaka, nem igazán tudatos élmény ez, de nagy örömet ad; és igen: ha a hivatalos munka nem szól közbe, akkor többnyire éjjel élek.


"Nos kérdem én, VAN E még azokból a normális, kedves, aranyos..."

Van, ismerek párat. Bár nem hiszem, hogy vallásosak, de a művészet, mint közös vonás alapon nem is hiszem, hogy elleneznék. Illetve ismerek buddhistát, keresztényt, Krisna tudatút is, de ők tudtommal mind foglaltak (a keresztény konkrétan házas). Sőt egyszer egy eléggé vegyes társasággal teázgattunk, ott volt muszlim lány is, szegénynek nem felejtem el az arcát: nagy áhítattal nézte, amikor a házigazda kinyitott egy üveg bort, szívesen ivott volna belőle, miközben kínálták is, de végül tartotta magát a hitéhez.

2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

álmaim nője egy szexi robot, aki mindig azt teszi és mondja amire én vágyom.


ilyen nő meg csak a fejemben létezik, a valóságban nem.

2016. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Tanítható, elmagyarázhatóak neki dolgok, megbízható.
2016. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!